Serdar Ortaç İfşaaaa

Defne Taktak 18.08.2016

Serdar Ortaç bu haberi okuyunca eşine kesin "Aşkım valla gıybet, çekemiyorlar bizi" diyecek.

Bugün, Haber Türk'te Esin Övet'in yazısına denk geldim, gördüğüm en net ifşa! Sizinle de paylaşmak istedim. Esin Öven'in emeğine saygı, repini hanesine işledik.

Serdar Ortaç İfşaaaa

Esin Övet, 10 Ağustos 2016 tarihinde, Alaçatı Ferdi Baba isimli bir mekanda, saat 22:30 sularında gerçekleşen bir olayı anlatıyor. Mekandaki masaların birinde 4 kişi oturuyor, bunlardan biri de Esra Eron. Derken o sırada aynı mekanda olan Serdar Ortaç, başlıyor "Neden evlendim ki, evlendiğim güne naaalet ossun, çok pişmanım" diye sövmeye. Sövmeye diyoruz çünkü yazarın iddiasına göre bunları söylerken küfürler saçıyormuş Serdar sağa sola.

Şimdi düşününce, Serdar Ortaç da karısından başka bir şey konuşmayan bir adam oluvermişti evlendiği günden itibaren. Ağzını her açısında "hoff, yine başlıcak karısını anlatmaya, yet-heeeeeer" moduna giriyorduk memleketçe. İnsan gerçekten hayret ediyor.

Esin Övet, yazısında küfürlerin çok ağır olduğunu da belirterek Serdar Ortaç'a bir de tavsiyede bulunmuş:

"Aman Serdar dikkat! Ses tonunu biraz daha iyi ayarla. İnan yan masadaki herkes seni dinlemiş. Çünkü sen, karın Chloe ile mutluluk pozları verip 'Şöyle aşığım, böyle aşığım' dediğin için insanların ekstra dikkatini çekmiş 'Evlendiğime çok pişmanım' konuşmaların. Bir de tabii ekstra küfürlü konuşunca olanlar olmuş. Yan masada oturan birçok kişinin kayıtlarına geçmiş."

Yani Esin Hanım özetle diyor ki; inkar etme, kayıtlar var.

Bakalım Serdar Ortaç bu iddialar karşısında ne diyecek, ne yapacak?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.