Sen Miranda Kerr'sin, Büyük Düşün!

Ezgi Özkurt 12.07.2016

Elf Orlando'dan da ayrıldın, bu sefer Snapchat'i üstüne yaptır bari...

Sen Miranda Kerr'sin, Büyük Düşün!

"Orlando Bloom'a bye bye, Evan Spiegel'e hay hay" diyen Victoria'nın meleği Miranda Kerr, 1 yılı aşkın süredir Evan Spiegel'le aşk yaşıyor.

En son Los Angeles Brentwood'da 12.5 milyon dolara satın aldıkları malikane haberlerinden sonra, magazin dünyası çok yakında evleneceklerine dair fısıltılar çıkarmaya başladı ve Miranda Kerr bu fısıltıları doğrulayarak, evlilik yolunda olduklarını açıkladı.

Bu arada bilmeyenler için; Evan Spiegel, herkesin fıldır fıldır kullandığı, filtrelerini sömür sömür sömürdüğü, kah köpek yavrusu, kah çiçek taçlı ve uzaylı gözlü olduğu Snapchat uygulamasının kurucusu ve CEO'su olur. Yani aslında şöyle oluyor, biz Snapchat'te paylaşım yaptıkça, Evan ellerini ovuşturarak "Acaba önümüzdeki ay Miranda'ya küçük bir adacık mı alsam? Bu ay iyi ciro yaptık haa..." diyor.

Sen Miranda Kerr'sin, Büyük Düşün!

Bunu duyan izdivaç programı ahalisi ve Firdevs Yöreoğlu ise, Miranda'ya "Aptal olma! Büyük düşün, sen Miranda Kerr'sin. Snapchat'i üstüne yaptır! Üstüne yaptır, üstüne!" diyorlar.

Miranda Kerr'in umrunda mı tabii? Victoria'nın sırrındaki en popüler (ve en çok kazanan) meleklerden biri olmanın tadını çıkarıyor. Ve çok yakında nişanlanması beklenen çift, birbirlerine aşk dolu gözlerle bakarken, Evan Spiegel mikrofonu eline alıyor:

"Biliyorum sen bir meleksin, bana yardım için gönderildin... "

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.