Şefim, Bizim Bir 'Seksi Şef' Siparişimiz Vardı?

Ezgi Özkurt 27.09.2016

Yemek yapan erkek seksidir fakat zaten seksi olduğu halde bir de üstüne 'Şef' olan erkek daha da seksidir!

Hepimizin bildiği gibi, yemek yapmak bir sanattır. Sanatını icra eden şefler arasında, bizim yakışıklılarımızdan biri Ümit Ömer Sevinç (yani Ümit Usta) iken, elin yaban ülkelerinin yakışıklıları bir başka oluyor. Artık o uzak diyarların havasından, suyundan, toprağından, aşından mıdır nedir bilinmez. İnsan bazen hayret etmelere doymuyor. İşte o yaban ülkelerin yakışıklı şefleri:

Simon Oliver

The new photo for my about page on my website. #shootwithmyfoot #selfie #chef #foodie #ilovephotography

Simon Stauffer 🇨🇭 (@simon_oliver) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Simon Oliver Avustralya'nın Canberra bölgesinde yer alan Courgette Restaurant'ta şef. Kendisi maharetli ellerinin ve leziz tariflerinin yanı sıra, masum yüzünün ardında yatan çapkın karakteriyle nam salmış durumda...

Jason Febres

Macera dolu Amerika'ların, macera dolu şeflerinden olan Jason Febres ise, "Yemeğimi yaparım, bu gece seni bana aldırırım" tarzında çeşitli iddialı cümleler kullanarak kadınların kalbini çalıyormuş!

Michael A. Langdon

Love this @undernysky_aprons apron. Check em' out. #cheflife
Michael A. Langdon (@cheflangdon13) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

3 numaralı bakışını attıktan sonra, tavlamaya çalıştığı kurbanlarını elleriyle beslemekten çekinmeyen Şef Michael A. Langdon ise, 'parmaklarınızı yersiniz...' cümlesini biraz tısslayarak söylüyormuş. Ama biliyorsunuz, o kadar kusur kadı kızında da olur...

Franco Noriega

⚡️@BUZZFEED TODAY ⚡️ WHAT SHOULD I FEED YOU? LINK IN BIO @BABYBRASA 📸 @TAYLORMILLERPHOTO
Franco Noriega (@franconorhal) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

İş Franco'ya gelince ihale biraz büyüdü. Yarı zamanlı şef, yarı zamanlı model Franco Noriega hakkında fazla bir şey söylemeye gerek duymuyorum. Eğer olur da New York'a yolunuz düşerse, kendisine rastlayıp kafaları kıracak kadar şanslısınızdır belki de!

Michael Voltaggio

Facing off with the #Steakhouse Thickburger on set w/ @CarlsJr @Hardees. Get yours after the Big Game

Michael Voltaggio (@mvoltaggio) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yine Amerikalı bir şef ile karşı karşıyayız. Kendisi Los Angeles'ın California eyaletinde ikamet ediyor ve Top Chef isimli bir yarışma programının da birincisi olmuştu. Bizim buralardan birtakım kadınların "Ya beni yanına aldır, ya senin ikameti buraya aldıralım" gibi yersiz arzularda bulunduğu oluyormuş. Fakat şefimiz "Tatlım bende bağlanma sorunu var" diyerek konudan sıyrılmayı başarıyor.

Son olarak, yakışıklı şeflerden bahsetmişken, konuyla hiç alakası olmasa bile gönlümüzdeki bir diğer yakışıklıyla yazıyı sonlandırmak isterim. Veterinerlerin şahı, gönlümüzün efendisi: Doktor Evan Antin!

Herkese ışıltılı günler diliyorum...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.