Salon’da Yeni Sezon 24 Eylül’de Başlıyor!

Taner Turna 22.09.2016

Açıldığı günden bu yana alternatif müzik severlerin toplanma noktasına dönüşen Salon İKSV, 24 Eylül’de başlayacak yeni sezonun programını açıkladı.

Deneysel Rock sahnesinin tanıdık siması ve Warp Records’un kıdemli üyesi Battles’ın 24 ve 25 Eylül akşamında vereceği iki konserle kapılarını açmaya hazırlanan Salon, yeni sezonunda da yine birbirinden özel performanslara ev sahipliği yapacak.

Salon'da yerli sahne

Her yıl yerli sahne ile kuvvetlenen organik bağını yeni sezonda da sürdürmeyi hedefleyen Salon İKSV, 29 Eylül akşamı caza yeni bir soluk getiren Jehan Barbur’u, 1 Ekim’de Kalben’i, 6 Ekim’de Cihan Mürtazoğlu’nu, 7 Ekim’de Jakuzi’yi, 13 Ekim’de Selim Saraçoğlu’nu, 19 Ekim’de Mercan Erzincan’ı, 20 Ekim’de Sena Şener’i, 22 Ekim’de ANNA RF’i ve 26 Ekim’de ise Azam Ali & Niyaz’ı konuk edecek. Salon, tüm sezon boyunca topraklarımızın yetenekli sanatçılarına sahnesini açmaya devam edecek.

Salon’da Yeni Sezon 24 Eylül’de Başlıyor!

İkinci konuk Mashrou L’elila

Birçok farklı sese ve müzik türüne kucak açan Salon, 30 Eylül Cuma gecesi Beyrut çıkışlı Mashrou L’elila’yı, 27 Ekim’de piyano, saksafon, davul ve tabla ile benzersiz bir modern müzik deneyimi sunan Mammal Hands’ı, 28-29 Ekim’de solo çalışmalarıyla Ortadoğu ile Batı’nın müzikal dokularını ustaca bir araya getirmeyi başaran Avishai Cohen’i ağırlayacak.

Salon İKSV yeni sezon biletleri satışta

Salon’un yeni sezon programının biletleri 25 Ağustos Perşembe gününden itibaren satışa çıktı. Kısa bir süre avantajlı fiyatlarla satışa çıkacak olan biletler, Biletix satış kanalları ve hizmet bedeli olmadan ana gişe İKSV’den (pazar günleri hariç her gün 10.00-18.00 saatleri arasında) temin edilebilir.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.