Rage of the Battlemage

Yasin Abay 09.08.2016

Son savaş sihirbazı Lorthan ile ne kadar ileri gidebileceksiniz?

Türkçe arayüz ve altyazı seçeneği ile geçtiğimiz ayın 22’sinde, dev4play tarafından geliştirilen ve yayımlanan mücadele dolu bir oyun Rage of the Battlemage, bizi Lorthan’ın hikayesine davet ediyor. Oyunumuz basit eğlence ve rol yapma oyunu türünde. 2GB bir depolama alanı ve vasat bir donanım ile rahatça oynanabilen bu oyunda gri bir atmosfere, iyi grafiklere, büyük haritalara, yapılması gereken görevlere, yetenek sistemine ve izometrik kamera görüşüne sahip olacaksınız.

Oyun hakkında daha fazla detaya girelim. Dünya karanlığa gömülmüştür adeta; şeytanlık ve barbarlık her yerdedir. Oyuncu ise bu yaşanılmaz dünyada Lorthan’ı yönetecek ve kötülüğe karşı savaşacak. Issız çöllerden aktif volkanlara kadar kötülüğün doğduğu ve doğabileceği her yeri temizlemeniz gerekiyor. Bu durumda, şeytanlarla nasıl savaşılacağını öğrenecek, ne tür yer şekillerinin size nasıl katkı sağlayabileceğini kavrayacaksınız. Bu uzun ve kasvetli yolda Lorthan’ın karşısına itina ile hazırlanmış tuzaklar da çıkacak. Korkmaya gerek yok, çünkü en güçlü savaş sihirbazı sizsiniz... ve aynı zamanda türünüzün son örneği.

Rage of the Battlemage

Peki bu Lorthan kim? Lorthan, savaş sihirbazları türünün son üyesi ve son üyesi olarak elbette en güçlüsü. Her elementin büyüsünü kullanabiliyor: Ateş, su, toprak ve hava (‘Tahta’ dediğinizi duyar gibiyim). Lorthan çok gururlu bir karaktere sahip olduğundan hava elementini sadece sokaktaki yaprakları temizlemek için kullanmakta. Bunun yerine kazandığı tecrübe ile beşinci element olarak ‘sonsuz eter’i keşfediyor ve bu elementin varlığından, ondan başkası haberdar değil.

Lorthan, ilk savaşta beşinci elementi kullanıyor ve dünyanın kaderi sizin omuzlarınızda artık. Sağdan soldan gelen kötülüğe ve yer altı dünyasının kadim şeytanlarına karşı cesurca karşı koymaya hazır olun.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.