Popüler Çizgi Filmlerden Uyarlanan Beş Popüler Film

On Dakika Ara Ekibi 10.10.2017

İki boyutlu karakterler üç boyutlu olunca nasıl görünecek? Çizgi filmden haberi olmayan gençler filme ilgi gösterecek mi? Çizgi filmi bilen yetişkinler nostalji fırtınası için biraz yaşlı mı kalacak?

Karşınızda bu dertleri göğüslemeyi göze almış beş film.

Transformers (2007)


Teşekkürler Michael Bay. Allah Razı olsun Steven Spielberg. Bize çizgi filminden bile mükemmel bir uyarlama sunduğunuz için. Devam filmlerinin sayısı arttıkça kalite azaldı ama olsun, ilk filminkalbimizde en minnoşundan bir yeri var.

Teenage Mutant Ninja Turtles (1990 - 2014)


Evet, 2014 filmi bilgisayar ürünü aşırı gerçekçi kaplumbağalar ve şimdiye kadar gördüğümüz en “Üstümüze üstümüze gelen” 3D efektleri ile hiç fena değildi ama hiçbir şey gerçek kaplumbağalardan daha gerçek olamaz. Kukla ve animatronik kaplumbağalar, zamanına göre çok iyi görünüyordu. Ayrıca April O’Neal.

G.I. Joe: The Rise of the Cobra (2009)


Öfff. O ne kötü şeydi öyle. 80’lerin efsane çizgi filminin kasıklarına tekmeyi basan gerçek bir hakaretti. Neyse ki ikinci film G.I. Joe: Retaliation, Dwayne “The Rock” Johnson’ın katılımı ve Zombieland’in yazarlarının konuya el koyması sayesinde epey toparlamıştı.

The Smurfs (2011)


Bizi hiç açmadı ama ikincisi de çekildiğine göre herhalde anlamadığımız bir şeyler var. Ayrıca Neil Patrick Harris.

The Flintstones (1994)Bu klasik çizgi filmi bir sinema filmi haline getirmek için 32 yazar gündüzlü geceli çalışmış. Keşke eve gidip uyusalarmış, ne bileyim mısır filan patlatsalarmış. Ama hakkını verelim, John Goodman ile Rick Moranis Fred ve Barney rollerine cuk oturmuş.


Kaynak: Moviefone

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.