Penisinin Kurbanı Japon Atlet Çok İçerlemiş

Oğuz Taktak 19.08.2016

Rio Olimpiyatları'nda, penisinin kurbanı olan Hiroki Ogita ilk kez konuştu.

Brezilya’nın Rio de Janeiro kentinde devam eden Olimpiyat Oyunları, ilginç bir başarısızlık hikayesine sahne olmuş, erkekler sırıkla yüksek atlamanın sıralama turlarında 5.3 metreyi deneyen Ogita çıtayı düşürmüştü. Konunun detaylarını şu haberimizde görebilirsiniz.

Penisinin Kurbanı Japon Atlet Çok İçerlemiş

Kısacası, yarış sırasında kaydedilen görüntülerde, Ogita’nın bacağının değmesi nedeniyle hafifçe sarsılan çıtanın, aslında penisinin darbesiyle düştüğü görülmüştü.

Rio’ya veda eden Ogita, yarış görüntülerinin basına yansımasının ardından Olimpiyat Oyunları’nın en fazla konuşulan isimlerinden biri olmuştu.

Sputnik News'in haberine göre, o günden bu yana sessizliğini koruyan Ogita, medyanın ilgisi ve hakkındaki şakalara sosyal medya hesabı üzerinden yanıt verdi.

“Yabancı basının beni böyle aşağı çekmesini beklemezdim” diyerek sitemini dile getiren Ogita, şunları yazdı:

“Doğru olsaydı başka ama benimle alay etmek ve dalga geçmek için bu kadar ileri gitmelerinden ötürü perişan oldum. Doğruyu söylemek gerekirse çok zordu ama sanırım spot ışıkları altında olmak bir tür şans. Elimden gelenin en iyisi yapacağım ve son gülen ben olacağım.”

Ogita ayrıca, kendisiyle dalga geçenlere ‘bir kez olsun stada giderek gerçek bir karşılaşma izleme’ ve ‘sırıkla atlamanın nasıl harika bir spor olduğunu anlama’ tavsiyesinde bulundu.

Haksız mı? Bizce çok haklı. Tüm hayatını sırıkla yüksek atlamaya adamış bu genç sporcuda vermiş ayarını.

Helal olsun Hiroki kardeş, "şeyine" kuvvet.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.