Pembe Dizi Tadında: Jane the Virgin

Elif Nas Ünal 22.09.2016

Hem komedi hem de romantizm olsun diyorsanız, Jane the Virgin’e bayılacaksınız!

Bir dönem Rosalinda ve Marimar’ın başından kalkmadıysanız ve sizin tarzınız hafif romantik komediyse, Jane the Virgin’ı mutlaka izlemelisiniz. 17 Ekim’de 3. sezonunun ilk bölümü yayınlanacak olan Jane the Virgin, tam bir telenovela (Latin Amerikan televizyon melodramı) parodisi. Jane the Virgin, yanlışlıkla suni döllenme yoluyla hamile kalan bakire bir kadının yaşadıklarını komik bir dille anlatıyor. (Türk versiyonunu isteyenlere de Hayat Mucizelere Gebe'yi önerebilirdik ama galiba yayından kaldırıldı.) Çocuğunun babasıysa, bir zamanlar aşık olduğu evli ve çapkın bir erkek. Hikayede, ana karakter Jane’in başına gelmeyen kalmıyor ve Jane the Virgin’de her şey çok hızlı ilerliyor. Dizi tam bir telenovela parodisi olduğu için, bir bölüm kaçırdığınızda, bir sonraki bölümde yaşananlardan dolayı şoka girebiliyorsunuz. Tıpkı bir pembe dizi gibi insanı içine çeken Jane the Virgin, bu sene 3. sezonuna başlayacak. Dizinin 17 Ekim’de yayınlanacak ilk bölümünün fragmanı şu şekilde:

3. sezonda neler olacak?

Spoiler alert! İlk iki sezonda ana karakterimiz Jane, eski sevgilisi Michael ve bebeğinin babası Rafael arasında gidip geliyordu. 2. sezon içerisindeyse, eski sevgilisiyle birlikte olmaya ve hatta onunla evlenmeye karar verdi. 2. sezonun son bölümünde, evlendiler ve artık mutlu son demişken, Michael’ı vurdular! 3. sezon, diziyi bıraktığımız yerden başlıyor ve Michael’in yaşayıp yaşamadığını bilmiyoruz.

Pembe Dizi Tadında: Jane the Virgin

Görünüşe göre, Jane the Virgin’in 3. sezonunu izlerken yine ters köşe olacağız… Bol maceralı, komik ve romantik olsun, biraz da pembe dizi izler gibi izleyeyim diyorsanız, Jane the Virgin’ı tavsiye ederim!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.