Okan Bayülgen Yine Neden Sinirli?

Zian Ziangil 04.10.2016

Gergin tavırlarıyla magazin muhabirlerinin korkulu rüyası haline gelen ünlü şovmen, bugünlerde katmerli sinirliymiş. Bakın neden.

Okan Bayülgen Yine Neden Sinirli?

Gece gezmelerine her zaman bayılan Okan Bayülgen, bu gezmeler sırasında kameralarla karşılaşınca nedense o eğlenceli halinden eser kalmıyor. İşte “gece kuşu” Bayülgenlerden oluşan bir kolaj...

Okan Bayülgen Yine Neden Sinirli?

Geçtiğimiz günlerde yine gece gezmesi sırasında yakalanmış Okan bey. Kız arkadaşı Selin Atasoy ile birlikte Soho House’da görüntülenmişler. Bu arada bilmeyenler için Selin Atasoy hepimizin “Kanıt” dizisinden çok sevdiği adli tıp uzmanı Sevil Atasoy’un kızı. Bir de Fadik Sevin Atasoy var ama onun şu an konumuzla hiçbir ilgisi yok. :)

Okan Bayülgen Yine Neden Sinirli?

Pembe şortu ve turuncu ayakkabılarıyla son derece tatlış görünen şovmen bu sefer muhabirlerle hiiiiiç muhatap olmayarak direkt arabasına yönelmiş. Arabasına binerken muhabirlere yalnızca çok sinirli olduğunu söylemiş. Sinirli olmasının sebebi ise sigarayı bırakmasıymış!

Okan Bayülgen Yine Neden Sinirli?

Buradan başta Selin Atasoy olmak üzere Okan Bayülgen’in tüm çevresine sabırlar diliyorum. Yıllardır koyu bir sigara tiryakisi olan Okan bey şu an kesinlikle etrafına terör estiriyordur. Yeni programı da başlayacak, gelen konukların vay haline!

Yine de sağlıklı yaşam adına verdiği bu doğru karardan dolayı kendisini tebrik ediyor ve pembiş şortuyla bol bol yürüyüş yapmasını tavsiye ediyorum. :)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.