Oje Sürmek Artık İyice Oyuna Dönüşüyor

Venüslüler Ekibi 25.05.2018

Yazıcılar artık kağıtlara değil, tırnaklara baskı yapıyor. Hem de istediğiniz her şeyi.Geçenlerde sprey ojenin sağlayacağı büyük kolaylıktan bahsetmiştik. Şimdi Indiegogo'da başlatılan bir kampanyayla öyle güzel bir alet geliyor ki, gece gündüz üşenmeden nail art yapmamızı sağlayacak. Tabii 28 gün içinde hedefini tutturabilirse. Yoksa yine bant yapıştırıp ince uçlu fırçalarla çiziktirmeye devam.


WOW these aren’t stickers! Our Nailbot prints #nailart directly onto your nail! #nailartaddict
Preemadonna (@preemadonna) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()


Bu alet, Nailbot isimli bir yazıcı. Preemadonna isimli girişimci grup tasarlamış. Kullanmak için akıllı telefonunuza uygulamayı yüklüyorsunuz, yazıcı ve telefon birbirine bluetooth'la bağlanıyor, sonra da tırnağınızın üstünde görmek istediğiniz şekli telefonunuzdan seçiyorsunuz. Hepsi bu kadar. Beyaz oje sürdüğünüz tırnağınızı aletin parmak yerleştirme bölmesine koyduğunuzda, seçtiğiniz şekil birkaç saniye içinde tırnağınıza geçiriliyor. Üstüne de hep yaptığınız gibi şeffaf bir koruyucu sürdünüz mü tamamdır. Size özel bir maniküre sahip oluyorsunuz. Tırnağınıza yazdırdığınız şekilden sıkıldınız mı? Her zaman kullandığınız oje çıkarıcıyla siliyorsunuz, bitti.
Kampanya başarıyla sonuçlanırsa, yazıcının fiyatı 199$ olacakmış. Cihazın içindeki Hewlett-Packard mürekkep kartuşu da tırnaklarınıza 5.000 kez baskı yapmanıza olanak tanıyormuş. Kampanyayı desteklemek ve Nailbot'un ilk sahiplerinden biri olmak isterseniz, yazı içindeki link'lere göz atmanızı öneririz.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.