Oh Land Türkiye'ye Geliyor

Ezgi Özkurt 24.10.2016

Hem göze, hem kulağa hitap eden Oh Land Türkiye'ye geliyor. Böğüre böğüre 'Wolf & I' söylemek için harika fırsat!

Oh Land Türkiye'ye Geliyor

Danimarka'nın porselen bebeği Oh Land'i (gerçek ismi de kendisi kadar tatlış olan Nanna Øland Fabricius) One Love Festival'de dinleme fırsatı bulmuş biri olarak, bir yandan sahneye kitlenip 'Off ne biçim güzel kız ya!' dediğimi, bir yandan da bir sağa bir sola tepindiğimi dün gibi hatırlıyorum. Kendisinin şarkılarını çok sevmekle beraber, bebeksi sesinin bebeksi suratıyla buluşmuş olmasını da hayranlıkla izlemiştim.

Şöyle bir flashback yapayım One Love 2014'ten de keyfimiz yerine gelsin:

Oh Land Türkiye'ye Geliyor

Oh Land, Türkiye'ye geliyor

Electro - pop tarzında müzik yapan Oh Land, kaçıranlar veya tadına doyamadığı için yeniden buluşmak isteyenler için Türkiye'ye geliyor. Oh Land'i 29 - 30 Kasım'da İstanbul'da, 1 Aralık'ta Ankara'da, 2 Aralık'ta ise İzmir'de yakalayabileceğiz!

Oh Land, 29 - 30 Kasım'da İKSV Salon'da, 1 Aralık gecesi Ankara Jolly Joker, 2 Aralık gecesi ise Container Hall İzmir'de sahne alacak.

Çıkış albümü Fauna'yu 2008 yılında kendi ülkesinde yayınlayan Oh Land'in, o günden bu güne yayınladığı single'lar, 'Wolf and I', 'Son of a Gun' , 'Renaissance Girls' ve 'Pyromaniac' kalpli kalpli beğenildi. Günü Oh Land dinletisine ayırmak için tüm koşullar müsait olduğundan, mini bir Oh Land playlistini de buraya bırakıyorum.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.