O Ses Türkiye Çekimleri Sırasında Hadise'ye Haciz Geldi

Ezgi Özkurt 21.10.2016

İcra memurlarını karşısında görünce ağlamaya başlayan Hadise'den haber alınamıyormuş.

O Ses Türkiye Çekimleri Sırasında Hadise'ye Haciz Geldi

O Ses Türkiye'de jüri olan Hadise, haciz şokuyla sarsıldı. Programın çekimleri sırasında icra memurlarını karşısında görünce ağlamaya başlayan Hadise, çekimler sırasında takmış olduğu takıları bile haciz sebebiyle teslim etmek zorunda kaldı.

500 bin euroluk sözleşme

Hadise'nin anlaşmalı olduğu DSM Grup ile 500 bin euroluk reklam sözleşmesine uygun davranmadığı ve bu sebepten 250 bin euro para cezasına çarptırıldığı, cezayı ödeyemeyince de karşısında ızbandut gibi dikilen icra memurlarıyla göz göze geldiği söyleniyor.

Yakınları Hadise'ye ulaşamıyor

Mağdur ve mağrur, üzgün ve süzgün olan Hadise kendini eve kapatmış. Hem yaşadığı parasal sıkıntı, hem icra memurlarının herkesin gözü önünde gelmiş olmasının verdiği utançtan dolayı Hadise kendine gelemiyormuş. Telefonlarını kapatan ve evden dışarı çıkmayan Hadise'ye yakınları da ulaşamıyormuş.

Duygusal bir hadise

İsmi üzerinden kelime oyunu yapılabilecek kadar duygusal bir kadın olan Hadise, prensesler gibi yaşamıştı baba evinde ve prensesler kadar duygusal bir insan. Yarışma sırasında da her duyduğu duygusal şarkıya ağlamasıyla ün salmış durumda. Dolayısıyla böyle tatsız bir olayın Hadise'yi bu kadar sarsması gayet normal. Daha fazla üzülmemesini dileyerek, kendisine 'hayat bu, her şey olur, her şey biter, her şey unutulur' diyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.