Nurella Artık Kendini Milletin Stiliyle Strese Sokmayacak

İnci Vardar 24.10.2016

Nur Yerlitaş ekranları bırakıyor. Zaten o stiller de eleştirmeye değmeyecek kadar paçozdu. Hıh!

Magazin konusunda yakın geleceğin haberlerini almak isteyenler bence Zian Ziangil'in yazdıklarını kesin takip etmeliler. Artık kulislerden haber mi alıyor nedir, daha dün "Nurella bırakıyor, yerine belki Kerimcan gelir" dedi, bugün Nur Yerlitaş'ın İşte Benim Stilim'den elini eteğini çektiği çarşaf çarşaf gazetelere düştü.

Şimdi efendim, çok geçmişler olsun, Nur Yerlitaş taburcu olduktan sonra hemşiresi ve özel bakıcısıyla bir otelde dinlenmeye başlamış, kendisini daha iyi hissedene kadar orada kalacakmış. Sonrasında da İşte Benim Stilim'e dönmeyecek, milletin paçoz kıyafetlerini, birbirlerine saçma sapan dalaşıp olur olmaz ağlamalarını eleştirmeyecekmiş. Zaten şimdiye kadar birilerini kuliste kıstırıp ağzını burnunu kırdığı haberini de almadık hiç, kadında büyük sabır var kesin. Ama o kadar sabır göster, sürekli içine at, eh bu da can yahu!

Nurellacığımıza acil şifalar diliyoruz. Kendisini artık televizyonda göremeyecek olsak da kalbimizde her zaman aşağıdaki müthiş memnuniyetsizliği ve akıllara zarar Metallica performansıyla yer alacak.

Nurella Artık Kendini Milletin Stiliyle Strese Sokmayacak

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.