Nostaljini Yirim: Tüm Zamanların En İyi Yemek Reklamları

Yutgitsin Ekibi 01.06.2018

Nostaljini Yirim: Tüm Zamanların En İyi Yemek Reklamları

Dün Super Bowl reklamlarını izlerken bize bir nostalji kafası geldi. Yıllar önce izlediğimiz diğer yiyecek ve içecekle alakalı Super Bowl reklamları aklımızdan geçti. Açtık izledik tabii. O kadar kurcalamışken sizinle de paylaşmasak olmazdı.


Dünkü listemiz için tık tık. Bugünkü liste ise için ise aşığaya bak bak.1 – McDonald’s, 1992


Larry Bird, Michael Jordan’ı Big Mac’ine üçlük savaşına davet ediyor. Ancak Jordan’ın üstündeki kıyafetin çirkinliği sayesinde hepimiz kaybetmiş sayılıyoruz.
2 – Carl’s Jr, 2015


Carl’s Jr şimdiye dek Paris Hilton’dan Heidi Klum’a, yedirdikçe yedirdi. Ama galiba en iyisi buydu. Kate Upton bizi affetsin. Reklamdaki modeli tanıdınız mı? Evet, geçen hafta Bıyıklılar’da galerisine yer verdiğimiz Charlotte McKinney.
3 – Snickers, 2010


Bildiğiniz Snickers şakası, bilmediğiniz Betty White ile.
4 – Doritos, 2014


Doritos, her yıl hayranlarının çektiği bir reklam filmini Super Bowl’da yayınlıyor. Açıkçası bu reklam finalistlerden biri olmasına rağmen kazanamadı. Ancak o kadar iyi ki. O kadar iyi.

5 – Budweiser, 2000


Hani bizde “Eyi günler, tıh tıh tıh” vardı, “Yıkıyooo” vardı, “Aç kapa, Artema” vardı ya. Amerika’da da herkesin diline dolanan “Whassup?” vardı.Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.