Nissan'dan Estetik Operasyon: Yeni Pathfinder

Efe Ersoy 13.07.2016

Japon devinin 2017 model silahı, baştan aşağı yenilendi!

Japon otomotiv devi Nissan, 2017 yılında piyasaya sürmeyi planladığı, baştan aşağı yenilenen Pathfinder’ı tanıttı. Yaklaşık 4 sene önce detaylı bir yenilenme süreci yaşayan Pathfinder, bu kez yeni yüzüyle ve gelişmiş kaslarıyla karşımızda.

Nissan'dan Estetik Operasyon: Yeni Pathfinder

Ön yüzüne baktığımızda şirketin yeni imzası olan V-Motion ızgara ve LED gündüz farları göze çarpan Pathfinder, sıfırdan tasarlanan jantlarıyla da kaslı görünümünü artırmış. Kaputun içerisinde ise, 3,5 litre hacminde ve 284 beygir güç üreten benzinli V6 motora sahip olan araç, CVT otomatik şanzıman ile kombinlenmiş.

Nissan'dan Estetik Operasyon: Yeni Pathfinder

Yenilenen arka tampon, stop lambaları ile bambaşka bir arka yüz ile Nissan, otomobilinin tüm noktalarında radikal değişiklikler gerçekleştirmiş ve bir diğer Japon üretici Mazda’nın SUV sınıfındaki iddialı modeli CX-9 ile rekabeti başka bir boyuta taşımış.

Nissan'dan Estetik Operasyon: Yeni Pathfinder

Teknolojik geliştirmelerine aktif güvenlik sistemlerini ekleyen Nissan, adaptif hız sabitleyici, kör nokta görüntülemesi ve şerit takip sistemini de ekleyerek her noktada rekabete dahil oluyor. Henüz fiyat konusunda bir bilgi yayınlanmamış olsa da Mazda CX-9 ile yaklaşık fiyatlarda olacağını tahmin ediyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.