Nicolas Cage’li Dog Eat Dog’dan Fragman Var!

Taner Turna 13.08.2016

Filmografisinde Affliction, Light Sleeper gibi sağlam filmler bulunan Paul Scharader’in elinden çıkma Dog Eat Dog’dan yeni bir fragman yayınlandı.

Bu yıl 69.'cusu düzenlenen Cannes Film Festivali yer alan “Cannes Directors Fournight” etkinliğinde prömiyerini yapan Dog Eat Dog, eleştirmenden geçer not almayı başarmıştı. En son 2014 yılında yayınlanan ve vasat demeye bile zorlanacağımız “Dying of the Light” filmi ile karizmasını çizdiren Paul Schrader, görünen o ki durumu kurtarmış vaziyette.

Hollywood dünyasında tekrara düşen onlarca yönetmen arasından senarist kimliğini de kullanarak imza attığı sıra dışı yapımlarla sıyrılan Schrader, bu sefer son ve ben büyük vurgununu yapmaya hazırlanan üç kişilik bir suç çetesinin yaşadığı maceraları beyaz perdeye aktaracak. Eddie Bunker’ın aynı isimli romanından uyarlanan Dog Eat Dog, bu açıdan sinema dünyasındaki trende uyum sağlıyor.

Nicolas Cage’li Dog Eat Dog’dan Fragman Var!

Dog Eat Dog’un oyuncu kadrosuna bakacak olursak! En son bir motosiklet kazasında öldüğü fake haberi yayılan, daha önce olduğu gibi yine trollenen Nicolas Cage’e, kötü adam rolünde görmeye alışık olduğumuz 2 Oscar adaylığı bulunan Willem Dafoe ve henüz pek dişe dokunur bir filmde göremediğim Lousia Krause’e eşlik edecek.

Neymiş bu Dog Eat Dog’un olayı diyeniniz varsan gelsin aşağıya!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.