Nick Cave’in Yeni Filminden İlk Fragman Geldi

Taner Turna 14.08.2016

Eylül ayında yayınlayacağı yeni albümünün yanında bir de film ekleyen Nick Cave, “One More Time With Feeling”den ilk fragmanı bizlerle paylaştı.

Geçtiğimiz yıl kasım ayında yaşanan talihsiz bir kaza sonucundan ikiz çocuklarından birini kaybeden Nick Cave, bu olayından ardından derin bir sessizliğe gömüştü. Bu yaşadığı trajik olay sonrası ne zaman geri döneceğini bilmediğimiz Nick Cave, mayıs ayında The Bad Seeds grubu ile 16. albümünü yayınlanacağını duyurdu.

En son 2013 yılında “Push the Sky Away” albümü ile kapımızı çalan Avustralyalı sanatçı, “Skeleton Tree” adını verdiği yeni albümünü 3 Eylül’de yayınlayacak. Nick Cave ayrıca bu “Skeleton Tree” ile birlikte, albümde yer alan şarkıların kullanıldığı “One More Time With Feeling” isimli yeni filminin de vizyona gireceğini bizlere duyurdu. . Andrew Dominik‘in yönetmenliğini yaptığı film, albümden bir gün önce Los Angeles’taki Laemmle Theaters’ta vizyona girecek.

Nick Cave’in Yeni Filminden İlk Fragman Geldi

Nick Cave’in yaşadığı tüm yıkıcı olaylardan sonra hem yeni albümü hem de yeni filmi ile karşımıza nasıl çıkacağını fazlasıyla merak ediyoruz. Henüz yeni albümden hiçbir şarkı paylaşılmasa da Nick Cave’in “One More Time With Feeling” ilk fragman geldi. Meraklısı aşağıya buyursun.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.