Neler Oluyor Bu Ünlülere Kuzum?

Zian Ziangil 02.09.2016

En zoru kendimizle anlaşamamak değil mi? Her şeye göğüs gereriz de kendimize söz geçiremezsek durum fena!

Asena & Caner ERKİN #asenaerkin #canererkin #fenerbahçe #turkishwagsstyle
Futbolcu Eşlerinin Sayfası (@turkishwagsstyle) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Onlar bir dönemin en sansasyonel çiftiydi. Biri milli futbolcu Caner Erkin, biri enteresan giyim tarzıyla “kesin İzmirli” Asena Atalay. Çok yıpratılmalarına rağmen uzun süre aşklarına sahip çıktılar. Gündemden asla düşmediler. Asena hayatımıza “bebek odası” terimini soktu. “Tostumu yedim seni odamda bekliyorum” skandalı gibi hayatımızda yer etmeyi başaran bir terim oldu “bebek odası”. Şimdi ayrıntılarına girmek istemiyorum, çünkü olan oldu ve taraflar çok başka hayatlarda artık. Çift ayrıldıktan sonra da konuşulmaya devam etti. Caner Erkin ve Şükran Ovalı aşkı hala büyük bir gündem. Asena da magazin programı sunuculuğu ve çıkardığı koleksiyonuyla yakın zamana kadar haber olmayı başarıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde hiç de hoş olmayan bir şekilde tekrar gündeme geldi.

İddialara göre, moda sektöründeki işleri pek de iyi gitmeyen Asena, borçlarını kapatmak için eski eşinin son hediyesi olan 2 milyon 700 binlik cipini sattı. Magazin programındaki sunuculuk görevini de Sibel Arna’ya kaptırınca depresyona girdi. Tüm bunların üzerine bir de Caner Erkin ve Şükran Ovalı’nın evlilik haberini alınca psikolojisi iyice bozuldu ve bir kliniğe yatarak tedavi olmaya başladı.

Benzer bir durumu Kemal Doğulu da yaşamıştı hatırlıyorsanız. İşte Benim Stilim’deki jüri üyeliğini bıraktıktan sonra bir süre ilaç tedavisi gördüğünü anlatmıştı Doğulu. Daha da kötüsü, bunları anlattığı Burda Laf Çok programından yalnızca bir gün sonra evinin önündeki merdivenlerden düşmesi nedeniyle uzun bir süre yoğun bakımda tedavi görmek zorunda kalmıştı. Psikolojisinin bozulmasındaki temel neden Nişantaşı’nda açtığı kuaför salonunun batması ve borçlarını ödemede zorluk çekmesi olarak gösterilmişti.

Hayat maalesef ki tekdüze gitmiyor. Özel yaşamda da iş yaşamında da inişler ve çıkışlar kaçınılmaz. Ajda Pekkan gibi bir isim 1980 Eurovision hezimetinden sonra uzun bir süre piyasadan çekilmeyi tercih etmişti. Bülent Ersoy yasaklı yıllarında evinde oturmak zorunda kaldığı için devamlı oturduğu koltuğun çöktüğünü kendisi anlatmıştı. Her zaman Türkiye’nin en güzel kadını ilan edilen Hülya Avşar bile aldatılmıştı! Sonuç olarak ne demiş modern çağın ozanı Sıla: “En doğru zaman canım istediği zaman, anlaştığım zaman kendimle!” Yani kendimizle anlaştıktan sonra her şeyi aşabiliriz kolaylıkla. Kemal Doğulu ailesinin de desteğiyle ayağa kalkmayı başardı. Hatta bir son dakika dedikodusu olarak, Star TV’de başlayacak “Aşk Kafe” isimli programı sunacağı söyleniyor. Asena Atalay’ın da tıpkı Kemal Doğulu gibi tez zamanda ayağa kalkması dileğiyle...

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.