Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'lı Film: 'İkimizin Yerine'

Ezgi Özkurt 12.10.2016

1 milyon liralık öpüşme sahnesini içeren 'İkimizin Yerine' filmi, önümüzdeki hafta vizyona giriyor.

Başrollerinde Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'nın olduğu 'İkimizin Yerine' filmi bir hayli ses getirmiş durumda. Sebepleri arasında birinci sıraya alınabilecek şey ise, hem Nejat İşler'in hem de Serenay Sarıkaya'nın geniş hayran kitlelerine sahip olması olabilir. Umur Turagay'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'e Zerrin Tekindor eşlik ediyor.

Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'lı Film: 'İkimizin Yerine'

'İkimizin Yerine' 21 Ekim'de vizyonda

Filmde Serenay Sarıkaya, küçük kasaba insanını canlandırıyor. Kasabada doğmuş büyümüş ve monoton hayatında sürekli kendine sorduğu soruları cevaplamaya çalışan, kafası karışık bir karakter kendisi. İsmi de 'Çiçek'.

Nejat İşler ise sosyal medyadaki her özlü sözün altına kendisinin adının yazılmasından bence oldukça sıkılmıştır. Bu yüzden sinema dünyasına geri dönmekle iyi bir karar vermiş ve filmde bir edebiyat öğretmenini canlandırıyor. Evet, edebiyat öğretmenini canlandırıyor. Sinema dünyasına geri dönse de edebi hayatından da uzaklaşmamış denebilir. Bu açıdan bakınca bence yazılan karaktere müthiş iyi oyuncu seçimi olmuş. Nejat İşler'in canlandırdığı karakterin adı ise Doğan.

Çiçek ve Doğan'ın yollarının romantik ve bir o kadar dramatik bir şekilde kesiştiği, birlikte sorularının cevaplarını aradığı bir film İkimizin Yerine. Aslında başlangıçta yolları çok da romantik veya dramatik olmayan bir şekilde kesişiyor: Doğan, Çiçek'in edebiyat öğretmeni. Çiçek'in dersine giriyor yani. Çiçek kızımız ise hocasına aşık oluveriyor.

Tahmin edildiği üzere işler bu noktadan sonra dramatikleşiyor. Öğretmenine aşık olan öğrenci, yeterince dramatik bir durum bence.

Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya'lı Film: 'İkimizin Yerine'

Serenay Sarıkaya ve Nejat İşler'in öpüşme sahnesi

Dedikodular ne kadar doğrudur bilinmez ama filmde yer alan Serenay ve Nejat'ın öpüşme sahnesinin değeri 1 milyon TL imiş. Aslında Yeşilçam standartlarında oyuncular olmadıklarından ('ay ben öpüşmem yalnız!' standartları), öpüşme sahneleri bol olan İkimizin Yerine filmi için her iki oyuncu da 'Saçmalamayın sıkıntı yok, biz profesyoneliz' demiş.

21 Ekim'de vizyona girecek olan İkimizin Yerine filminin yayınlanan iki fragmanı ise şöyle:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.