Nazar Etmeyin Sizin de Olur!

Ezgi Özkurt 19.05.2016

Sansasyonlar ve tüm dedikodulara rağmen yıkılmayan bir kale: Jay-Z ve Beyonce Aşkı


İlk olarak 2002 yılında yaptıkları düet ''Bonnie and Clyde'' ile konuşulmaya başlanan Beyonce ve Jay-Z, bugün hala magazin camiasının en çok konuşulan çiftlerinden. Bazıları birlikte yaptıkları düetten öncesinde sevgili olduklarını, bazıları düet sonrası yakınlaştıklarını iddia ederken, yıl olmuş 2016, tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan?


Çiftle ilgili çeşitli "ihanet" haberleri olsun, "ayrıldılar" haberleri olsun,"ayrılmadılarsa bile kesin ayrılacaklar" haberlerine, hatta "işin içinde dadı varmış!" çılgınlığına kadar uzanan bir yıldırma politikası izleniyor. Bu tarz dedikodulara Jay-Z ve Beyonce pek fazla tepki vermediği gibi, kendi aralarında muhtemelen "biz yaşarız, siz konuşun çocuklar!" diyorlar.


2008 yılında evlenen çiftin düğünü de çok konuşulmuştu. Jay-Z'nin New York'ta bulunan evinin çatı katında yapılan düğünde, damadımız Jay-Z 60 bin beyaz orkide getirtmişti. Biz de bu sırada sevgilimize, kocamıza "elalem 60 bin orkide getirtsin, sen bana bir tane gül almadın Hayri!" diye dırdır ediyorduk.


Jay-Z'den nur topu gibi bir de kızı olan Beyonce, şu sıralarda yeni albümü "Lemonade" ile yine gündeme oturdu ve "Jay-Z olmasa buralara gelir miydi" gibi konuşmalar yeniden başladı. Bunların hepsini bir kenara bırakıp şimdi şunu söyleyebiliriz: "Fazlaca zengin ve fazlaca popüler olmak, bir de üstüne fazlaca aşk yapmak bu çiftin suçu değil!" Nazar etmeyelim belki bizim de olur...BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.