Natalie Portman’lı Planetarium’dan Yeni Fragman Var!

Taner Turna 02.09.2016

Oscar ödüllü Natalie Portman’ın bu yıl rol aldığı 4 yapımdan biri olan Planetarium’dan yeni bir fragman yayınlandı, toplanın!

Bugüne kadar daha çok vasatı aşamayan filmlerin senarist kısmında adını gördüğümüz Rebecca Zlotowski, yönetmenliğini üstlendiği 3. uzun metraj filmi Planetarium ile kısa bir aradan sonra yeniden beyaz perdeye dönüyor. Durun, hemen kızmayın. Bir umut ışığı görmesek dikkatinizi boşuna çekmezdik.

Son dönemde dizi ve sinema dünyasında sıklıkla karşılaştırdığımız karakter odaklı hikaye anlatımı, Planetarium’ın da temelini oluşturmakta. Güzel haberler de burada başlıyor. İki baskın ve savaşçı kadın karakter üzerinden ilerleyen filmin başrol oyuncu kadrosunda Oscar ödüllü Natalie Portman ile Hollywood’un yeni yüzlerinden, Johnny Depp’in kızı Lily-Rose Depp yer almakta.

Natalie Portman’lı Planetarium’dan Yeni Fragman Var!

Sinema dünyasında ünlenmek için Paris’in yolu tutan Laura (Natie Portman) ve Kate Barlow (Lily-Rose Depp) kardeşler, sanatın büyülü topraklarında farkında olmadan hayatta kalma savaşının tam ortasında bulurlar kendilerini. Fransa ve Belçika ortak yapımı olan film, 16 Kasım’da vizyona girecek. Öncesinde beni tavlamayı başaran fragman ile sizi baş başa bırakayım.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.