Narcos’un İkinci Sezonu 2 Eylül’de Başlıyor

Taner Turna 15.07.2016

Geçtiğimiz yıl Netflix’in en çok ses getiren yapımlarından biri olan Narcos, 2 Eylül’de ikinci sezonuna başlayacak.

Breaking Bad bittiğinden beri narkotik şube sorumlusu gibi ortalıklarda dolaşıyoruz. Hali hazırda Rıza Baba’mız var ama onun da içimizdeki yangını söndürmediği aşikar. Tam bu bilinmezlikte Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar’ın hayatını anlatan Netflix’in kanatları altındaki Narcos dizisi, geçtiğimiz yıl kanayan yarımıza parmak basmıştı. Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören Narcos, geçtiğimiz yılın en başarılı yapımları arasında yerini almıştı.

Bizlerin Karagümrükspor’un altyapısında başladığı futbol kariyeri gibi, doğduğu yer Medellin’de araba hırsızlığı ile suç dünyasına giriş yapan Pablo Escobar, parlak bir kariyerin ilk belirtilerini göstermişti. Cesareti ve zekasını illegal işlerde birleştiren Escobar, çok geçmeden dünyanın en büyük uyuşturucu kartelinin başına geçti. Hali hazırda yakın geleceği kapsayan Pablo Escobar’ın hayatı, DEA ajanları Steve Murphy ve Javier Pena’nın dahil olduğu perspektif ile ekrana geliyor.

Narcos’un İkinci Sezonu 2 Eylül’de Başlıyor

Başrollerinde Pablo Escobar’ı mükemmel bir şekilde canlandıran Wager Moura, Boyd Hollybrook ve Game of Thrones’ta izlemeye doyamadığımız Pedro Pascal’ın yer aldığı dizinin ikinci sezonu 2 Eylül’de ekrana gelecek. O zamana kadar yayınlanan tanıtım videosu ile idare edeceğiz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.