Narcos’tan Yeni Fragman Var!

Taner Turna 01.08.2016

2 Eylül’de ikinci sezon açılışını yapacak Netflix’in gözde dizisi Narcos’tan yeni bir fragman yayınlandı.

Breaking Bad’in sona ermesinin ardından narkotik işlerden elimizi ayağımızı çekmiştik. Ta ki geçtiğimiz yıl Netflx’in en çok izlenen dizisi olan Narcos ile tanışana kadar. Kolombiyalı uyuşturucu taciri Pablo Escobar’ın hayatını anlatan Narcos, kısa sürede hepimizi Güney Amerika’daki kartel hayatına dahil etti.

Narcos’ta geçtiğimiz sezon, Pablo Escobar’ın hapisten kaçışı ve ‘hepinizin burnundan fitil fitil getiricem’ sözleriyle kapanmıştı. Başrollerinde Pablo Escobar’ı mükemmel bir şekilde canlandıran Wager Moura, Boyd Hollybrook ve Game of Thrones’ta izlemeye doyamadığımız Pedro Pascal’ın yer aldığı dizinin ikinci sezonu 2 Eylül’de başlayacak. İkinci sezonda, Pablo Escobar’ın bir yandan firari hayatı sürüp diğer yandan kartelinin başında tüm dünyayı nasıl beyaza boyadığına tanıklık edeceğiz. Ve tabii ki dizinin sonunda da yakalanıp öldürülüşüne...

Narcos’tan Yeni Fragman Var!

Son dönemde tüm dünyanın tanıklık ettiği, neredeyse ömrünün tamamını suçlu olarak geçiren ve yarattığı yıkıma rağmen zekası ile ön plana çıkan Pablo Escobar’ı bir sezon daha yakın plandan izleyeceğiz. Şimdilik aşağıdaki yeni fragman ile heyecanımızı artıralım!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.