Mirror’s Edge: Catalyst Lansman Fragmanı Çıktı!

Nural Özel 27.05.2016

Glass şehrinde bir şeylerin değişme vakti geldi.

Electronic Arts, Mirror’s Edge’in ikinci oyunu olan Catalyst’in lansman fragmanını (launch trailer) sundu. Fragmanın içeriğinde oyunun hikayesinden bazı kısımlar yer alırken, tabii ki bol bol dövüş ve free-running (serbest koşu) sahnesi bulunuyor. Ayrıca Mirror’s Edge’in ilk oyununun kahramanı Faith Connors’ın, şehrin kötü lideri Gabriel Kruger’a kafa tuttuğunu da görüyoruz. Görüntülerden belli ki, gerek duvarlarda koşarak, gerek gökdelenlerin tepesine sadece çıkıntılardan tırmanarak oyunda yine şehrin altını üstünü getireceğiz.

Açıklama kısmında “Glass şehrinde bir şeylerin değişme vakti geldi” gibi özgüven dolu bir cümle yazılı olan lansman fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Aslen 24 Mayıs’ta çıkacak olan Catalyst’in, çıkış tarihinin 7 Haziran’a ertelenmesinin sebebi; beta sürümüne dair geri-bildirimler doğrultusunda oyunda yapılacak değişikler için EA’in, DICE’a biraz daha vakit vermek istemesiymiş. Sonuç olarak, oyundaki son pürüzler de giderildikten sonra 7 Haziran’da çıkacak olan Catalyst, serinin birinci oyunundan bile daha iyi olacakmış gibi duruyor. Ayrıca, açık dünya oyunu (sandbox) olduğundan ötürü Catalyst, dev ve keşfedilebilir bir haritaya sahip olacak. Ki bu da oyunun, iyice tadını damakta bırakacak türden bir oyun olacağını gösteriyor.

Sadece PS4, Xbox One ve PC platformları için üretilen Catalyst, piyasaya 7 Haziran’da çıkıyor. Eğer EA/Origin erken erişim üyesiyseniz oyuna normalden 5 gün daha erken, yani 2 Haziran’da ulaşabilirsiniz.


Nural Özel


Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.