Michael Kors'tan "The Walk"

Berna Akkurt 14.09.2016

2016 Sonbahar koleksiyonunda Michael Kors ilhamını sokak modasından alıyor.

İlk sokak modası kampanyası ile karşımıza çıkan Michael Kors'un kampanya çekimlerinde Nina Agnal, Yunanistan Prensesi Olympia ve Saint Heron'un kurucusu ve Saint Records'un CEO'su Solange Knowles yer alıyor.

Michael Kors'tan

Sonbahar/Kış 2016 Koleksiyonu

Kampanya için Michael Kors, "Moda kişisel stilin bir yansımasıdır ve ben her zaman New York City’yi gerçek bir podyum olarak düşünmüşümdür. The Walk, yeni sezon çantalarımızı farklı kullanım biçimleriyle görmemiz için bir fırsat" diyor.

Ünlü sokak fotoğrafçısı Tommy Ton tarafından downtown New York'ta çekilen kampanya fotoğraflarında MICHAEL Michael Kors çantaları ile Brooklyn serisi, Isadore omuz çantası ve Sonbahar/Kış 2016 koleksiyonu sergilendi. Kampanya için Tommy Ton "Her bir kadının günlük stillerine bağlı kalarak aksesuarları ve kıyafetleri kendilerininmiş gibi sergilemeleri çok eğlenceli bir deneyimdi" diyor.

Michael Kors'tan

Sosyal medya kullanıcıları da kampanyaya dahil edildi

Sosyal medyanın popülerliğini ve markaların da buna uyum sağladıklarını artık görüyoruz. Michael Kors da kayıtsız kalmayarak takipçilerine üzerlerinde bulunan Michael Kors kıyafetleri ile sokak stillerini çekip Instagram ve Twitter'da #SideWalkSpotted etiketi ile kampanyaya dahil olmalarını bekliyor. Seçilen paylaşımlar MichaelKors.com/TheWalk platformunda sergilenecek. Bundan sonra gelecek kampanyalarının ilk ayağını oluşturan bu kampanya, yapmış olduğu etkileşimlerle her sezon ilgi odağı olacak gibi gözüküyor.

Michael Kors'tan
Michael Kors'tan
Michael Kors'tan
Michael Kors'tan

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.