Michael Fassbender’lı The Light Between Oceans’dan Yeni Fragman Var!

Taner Turna 23.05.2016

Ben bir haftada 3 Michael Fassbender filmi yazmaktan bıktım, kendisi başrol olmaktan bıkmadı.

Filmografisinde Blue Valentine ve The Place Beyond the Pines gibi yapımlar bulunan Derek Cianfrance’nin yönetmenliğindeki The Light Between Oceans’dan yeni fragman geldi, koşun!

Yılı Assasins’s Creed, Trespass Again Us, Weightless, X-Men: Apocalypse, son olarak da The Light Between Oceans ile kapatmaya hazırlanan ve 2011’deki olgun sezonundan veteran ligine yükselen Michael Fassbender, geçtiğimiz yıl hem The Lobster, hem de Youth’daki başarılı performansından sonra yeniden dikkat çekmeyi başaran Rachel Weisz ve The Danish Girl ile takdir puanlarını hanesine yazdıran Alicia Vikander’ın başrollerini paylaştığı film, şimdiden fazlasıyla merak konusu.

M.L. Stedman’ın “çok satan” etiketli ve aynı isimli romanından sinemaya uyarlanan The Light Between Oceans, drama pelerinini üzerine alarak karşımıza çıkacak. Amerika’da 2 Eylül’de (hemen Torrent’e düşme tarihini hesaplamayın) vizyona girecek film, DreamWorks Pictures ve Walt Disney ortaklığının son yapımı olarak sinema salonlarında yerini alacak.

Kıyıya vuran bir kayıkla değişen hayat...

Filmin bizlerle paylaşılan resmi sinopsisinden çıkardığımız notlar: “1. Dünya Savaşı’nın ardından Avustralya’nın küçük bir adasından deniz feneri bekçisi olarak hayatına devam eden Tom Sherbourne (esas oğlan Michael Fassbender) ile karısı Isabel (Alicia Vikander) bir gün, içinde ölmüş bir adam ile iki aylık bir bebeğin bulunduğu bir kayığın sahile vurduğunu fark ederler. Kayıktaki bebeği çekirdek ailelerine dahil eden Sherbourne çiftinin bu kararı, zaman geçtikte üstesinden gelinemeyecek sonuçları ortaya çıkaracaktır.”

Yılın öne çıkan yapımları arasında yer alan The Light Between Oceans’dan şimdiye kadar paylaşılan fragmanları izlemek isteyenler önden buyursun.


Taner Turna


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.