Megastar Tarkan İstanbul'da

Oğuz Taktak 04.09.2016

Açıkhava'da Tarkan fırtınası başladı. Bütün hafta sürmesi bekleniyor.

Tarkan konseri, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava tiyatrosunda 3-4-5-6-7-8-9-10 Eylül tarihlerinde tam 8 gün üst üste gerçekleşecek. Ortalama fiyatı yaklaşık 270 TL olan Tarkan konseri biletleri cep yaksa da çoluğunun çocuğunun rızkından kesen binlerce insan dün akşam Harbiye Açıkhava'yı doldurdu.

Megastar Tarkan İstanbul'da

Tarkan konserini izleyen şanslı azınlığın içinde sunucu Çağla Şikel, eski milli futbolcu Tümer Metin, Tuğba Ünsal ve kızı Sare Ünsal, Tarkan'ın ablası Handan Tevetoğlu da vardı. Konserin başlamasına dakikalar kala gönüllerin efendisi Tarkan çığlıklar, alkışlar ve seyircilerin oluşturduğu cep telefonu duvarı eşliğinde sahneye dumanlar ile geldi. “Dönülmez Akşamın Ufkundayız” şarkısıyla açılış yapan Tarkan, “Ahde Vefa” albümünde yer alan “Nasıl Geçti Habersiz” ve “Veda Busesi” gibi şarkıları seslendirdi. Megastar Tarkan, “öğrendiğim ilk şarkı” diyerek “Zeytin Gözlüm” şarkısını da söyledi.

İstanbul'da Tarkan konseri izlemek hepimizin hakkı olmalı, üstelik bütün hafta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda konser verecek olan Megastarımız Tarkan'ın bir stadyum'u tek günde vereceği tek konserle doldurması mümkün. Hem de daha uygun bilet fiyatlarıyla. Medar-ı iftiharımız Tarkan'ın biz fakir hayranlarına dev bir stadyum konseriyle kavuşmasını dört gözle bekliyoruz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.