Makyajın Gücü Adına!

Venüslüler Ekibi 14.10.2017

Özellikle yurt dışında, sosyal medyanın yeni nefret objesi "makyajlı kadınlar". Güzellik hakkında yorum yapmak zorunda hisseden herkes bu aralar makyaja yükleniyor, hayırlı olsun.

Sosyal medya gerçekten çok acayip bir şey. “Madem eleştirebiliyorum, neden eleştirmeyeyim ki?” mantığıyla herkes, her şeye nefretini kusabiliyor. En basit konular nedeniyle birilerine yüklenmek, onları utandırıp yerin dibine sokmaya çalışmak milli sporumuz oldu.
Ağır sıklet yüklenme şampiyonasında son dönemlerin gözdesi, makyaj yapan kızlar olmuş. Biz henüz “boya küpü” ve “bakımsız kezban” arasında orta noktayı bulamadığımız için Türk kızına bu kadar yüklenememişiz ama ecnebistanlarda hanım kızlar internete göz kalemli bir selfie’lerini koymaya bile çekinir olmuşlar. Vay efendim özgüvensizliğini mi saklıyormuşsun, doğal halini beğenmiyor muymuşsun, bilmem ne... Çünkü herkes, başkalarının ne düşündüğünü önemsemek ve onların aşırı değerli görüşlerini dikkate alarak yaşamak zorunda, değil mi?
Ağzı olan konuşuyor işte...


Youtube’da makyaj videoları yayınlayan NikkieTutorials, hazırladığı videoyla bir kampanya başlatmış ve insanları yüzlerinin sadece yarısına full makyaj yapmaya davet etmiş. Şimdi Instagram’da kadınlar yarı makyajlı hallerini #ThePowerOfMakeup hashtag’iyle paylaşıyor ve burnunu başkalarının işine sokan insanlara kocaman bir “BENİM NE SÜRDÜĞÜMDEN YA DA SÜRMEDİĞİMDEN SANA NE?!” ile cevap veriyor.
Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.