Magazin Hattı

Zian Ziangil 25.09.2016

Geçtiğimiz hafta ünlüler dünyasında neler yaşandı? Hepsi bir arada magazin turunda!

Ebru Gündeş Boşanıyor

Ebru Gündeş, şu anda bir dava için Amerika'da tutuklu olarak yargılanması devam eden eşi Rıza Zarrab'tan boşanıyor. Boşanma haberi ise ilginç bir şekilde Zarrab cehpesinden duyuruldu. Zarrab, bir basın açıklaması göndererek boşanma isteğinin Gündeş'ten geldiğini açıkladı.

Bu konuyla ilgili fazla yorum yapmıyorum zira Ebru Gündeş'in çocuğu etkilenebilir. Şşşşştt! ;)

Kaan Tangöze - Kıvılcım Ural - Seçkin Piriler Düğümü

Geçtiğimiz günlerde boşanan Kaan Tangöze ve Seçkin Piriler çifti arasındaki gerilim bitmiyor. Hafta içinde "Renkli Sayfalar" programına katılan Seçkin Piriler, tıpkı Seda Akgül'ün yaptığı gibi boşanmasıyla ilgili tüm ayrıntıları canlı yayında aktarmıştı.

Magazin Hattı

Gelişmeler bununla da sınırlı kalmadı. Geçtiğimiz günlerde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kıvılcım Ural, "İlişkiniz nasıl gidiyor, ufukta evlilik var mı?" şeklindeki sorular karşısında bombayı patlattı: "Evlenmeye karar verdik, ancak detayları Kaan olmadan paylaşamam."

Hatırlayacağınız üzere Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze çiftinin evliliği Tangöze'nin (birkaç defa) Kıvılcım Ural ile gazetecilere yakalanmasının ardından bitmişti. Piriler, "Renkli Sayfalar" programına çıkana kadar ilişkisi hakkında hiç konuşmadı. Ancak kendisinin bu durumdan son derece yara aldığı ve olayın şokunu hala atlatamadığı çok açık.

Ebru Şallı'dan Tuhaf Paylaşım

Magazin Hattı

Bu çiftin aşk hikayesine hiçbir zaman inanmadım. Birlikte vakit geçirmiş olmaları onları sevgili yapmıyor. Kaldı ki Cem Yılmaz geçtiğimiz günlerde "Ebru çok sevdiğim bir arkadaşımdır" açıklaması yaparak resmen beni haklı çıkardı. Ancak Ebru Şallı'nın "korkutucu" mesajı benim bile kafamı karıştırmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerde Snapchat'te elini kestiği bir fotoğrafı paylaşan Şallı'ya önce kimse anlam veremedi fakat asıl mevzu sonradan ortaya çıktı. Meğer Ebru Şallı'nın elini kestiği bıçak, Cem Yılmaz'ın çok yakınlarına hediye ettiği el yapımı bir bıçakmış! Cem bey aynı bıçaktan daha önce abisi Can Yılmaz'a da hediye etmiş.

Magazin Hattı

Sevgili Ebru Şallı, kanlı-bıçaklı mesajınızı alıyor ve ilişkinizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. (Korkmuş hissediyor)

Ablan Star Gördü Bebeğim!

Sosyal medya fenomenimiz, kulüplerin aranılan DJ'i ve hatta kazandığı paralarla milli sorun haline gelen Kerimcan Durmaz şu sıralar Amerika'da tatilde. Bir kırmızı halıda hayranı olduğu Rihanna'yı çok yakından gören Durmaz şaşkınlığını (her şeyini olduğu gibi) sosyal medyadan paylaştı.

Geçtiğimiz günlerde Sibel Arna ile yaptığı röportajda "IQ’n kaç?" sorusuna "en yüksek rakam neyse odur" cevabını veren Durmaz, bugünlerde bu Tweet ile konuşulmaya devam ediyor:

Meryem Uzerli Rol Mü Beğenmiyor?

😴😴😴❤️😇😘😘😘!!!!
meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Meryem Uzerli geçtiğimiz günlerde "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" dizisinin kadrosuna katıldığını ve 4 ay sonra diziye dahil olacağını duyurmuştu. Fakat ne olduysa bu kararından vazgeçmiş. Söylentilere göre rolünün senaryoda önem açısından Deniz Çakır ve Sanem Çelik’in ardından üçüncü sırada gelmesi bu kararda etkili olmuş. Bu durum sonrasında diziden ayrılacak olan Deniz Çakır ikna edilerek rolüne devam edeceği açıklanmış.

Hürrem Sultan'ımız iyidir, hoştur, sempatiktir fakat bu kadar yüksekten uçmanın da bir anlamı yok diye düşünüyorum. "Gecenin Kraliçesi" faciasını çabucak unutmuş gibi görünüyor. Bozuk aksanıyla bu kadar parlamasının nedeni "Muhteşem Yüzyıl" projesinin Türkiye'de gelmiş geçmiş en başarılı işlerden biri olmasıydı. Deniz Çakır, Sanem Çelik, Oktay Kaynarca gibi deneyimli oyuncuların yanında rolünün bir tık daha küçük olmasını negatif bir durum olarak değil, aksine oyunculuğunu parlatması için bir şans olarak değerlendirmeliydi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.