Magazin Hattı

Zian Ziangil 11.09.2016

Bu hafta da ünlüler dünyasında daldık ve en önemli magazin olaylarına yorum farkı kattık!

Bir Evlilik Daha!

Magazin Hattı

Gün geçmiyor ki ünlüler dünyasından bir evlilik haberi daha almayalım... Yaz boyunca göbeğiyle konuşulan nam-ı diğer Poyraz Karayel ve dizi aşkı Burçin Terzioğlu, 1,5 yıllık ilişkilerini evliliğe taşıyorlarmış. Marmaris'te tatilde bulundukları sırada evlenme teklif eden Kaleli "evet" yanıtını almayı başarmış. Evliliklerinin önündeki tek engel ise iş yoğunluklarıymış. Evlenin anacım, evlenin. Hepimiz evlenelim. 80 milyon birlikte toplu nikah kıysak aslında rahatlar mıyız ülke olarak çok merak ediyorum. Nedir bu evlenme furyası yahu?

Fahriye Evcen ve Aslı Enver Arasında Soğuk Savaş

Magazin Hattı

Hatırlayacaksınız, "Kardeşim Benim" filminde birlikte kamera karşısına geçen Burak Özçivit ve Murat Boz o dönem eküri olmuşlardı. Söz konusu film o kadar bereketliydi ki, gişesi tatmin etmiş midir bilemem ama dostlukların yanında bir de aşk çıkarmıştı. Film setinde tanışan Murat Boz ve Aslı Enver (kör gözüm parmağına denilebilecek kadar ortada) bir aşk yaşamaya başlamışlardı. Bu olaydan sonra ne olduysa oldu, yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen Boz ve Özçivit yan yana gelmez oldu. Bu durumla ilgili ortaya atılan iddialar ise son derece ilginç. İddialara göre sebep Fahriye sultan hazretleri hanımefendinin Aslı Enver'e bir türlü ısınamamasıymış. Sanki kendisi samimiyet timsali, sıcak bir bahar sabahı gibi de başkasına ısınamadığını söylüyor. Çalıştığı tüm dizi setlerinde huysuzlukları nedeniyle olay çıkardığına dair haberler çıkan biri için "birisine ısınamamak" fazlasıyla samimiyetsiz bir açıklama olmuş.

Tarkan'dan "Liseli" Açıklamalar

Magazin Hattı

Evlilik furyasının en önemli aktörlerinden olan Tarkan geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte bir restoran çıkışında görüntülendi. Eşinin soyadının bundan böyle "Tevetoğlu" olarak yazılmasını gazetecilerden rica eden megastar, ilişkisiyle ilgili de tuhaf açıklamalarda bulundu. Pınar TEVETOĞLU'nun (aman yanlış olmasın TEVETOĞLU) 5 yıldır birlikteyiz açıklamasına, “çaktırmayın, gizli görüşüyorduk. Aileler bilmiyordu. Eyvah, yandık ya. Neyse ki evlendik” diyerek cevap veren Tarkan, herkesin bildiği gibi 43 yaşında. Ailelerden gizli ilişki yaşını oldukça geride bırakan sanatçı herhalde lise yıllarını özlemiş olacak ki, 5 yıl gizli ilişki yaşamış. Ne diyelim, bağıra çağıra bas bas, sabaha kadar dans! :)

Mahallenin Delikanlısı Nejat Abi

Magazin Hattı

Vallahi şu fotoğrafı görünce aklıma direkt her mahallede olan, bıçkın, serkeş, nevrotik mahalle ağabeyleri geldi. Yani kim der ki şu adama Türkiye'nin en ünlü oyuncularından biri diye! Geçirdiği rahatsızlık sonrası Bodrum Gümüşlük'e yerleşen İşler, geçtiğimiz günlerde mahalledeki bir nişan törenine katılmış. Çiftin yüzüklerini takan oyuncu evlilik arefesindeki çifte muhteşem tecrübeleriyle öğütler de vermiş. İşler bununla da yetinmeyip bir de harmandalı oynamış. Kaç yaşına geldiniz Nejat bey... Salaşlık, serkeşlik de bir yere kadar. Milyonlarca hayranınız var azıcık derli toplu mu olsanız acaba?

Elton John'dan Duygulandıran Mesaj

Magazin Hattı

Geçtiğimiz günlerde Antalya'da bir konser veren dünyaca ünlü şarkıcı Elton John, Türkiye konserlerini iptal eden meslektaşlarına sahneden mesaj gönderdi. Sir unvanlı şarkıcı konserindeki, "Türkiye’de olduğumuz için çok mutluyuz. Burada olmayı dört gözle bekliyorduk. Bu şarkıyı size ve Türkiye’ye ithaf etmek istiyorum. Ve etkinliklerini iptal edip buraya gelmeyenlere de lafım var. Neler kaçırdıklarını bilmiyorlar. En iyi vaktimizi burada geçirdik. Ne kadar teşekkür etsek az" sözlerinin ardından izleyicilerden büyük alkış aldı.

Demet Akalın Ve Ailesinin Bayram Keyfi

Magazin Hattı

Konser kraliçesi Demet Akalın'ı bu bayramda maalesef hiçbir yerde izleyemeyeceksiniz. Çünkü kendisi çekirdek ailesiyle birlikte tüm bayram tatilini İtalya'da geçirecek. Bu arada yeni albümüyle ilgili hazırlıklar da tam gaz devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Taşkın Sabah'la çalıştığını kişisel Instagram hesabından açıklayan Akalın, bir sürpriz daha yaptı. Ali Eyüboğlu'nun köşe yazısında açıkladığına göre Akalın kariyerinde ilk kez ünlü aranjör Ozan Çolakoğlu ile çalışıyor. Kulislere göre Gülşen'den bir şarkı almış olma ihtimali de çok yüksekmiş. Demo'yu bir Gülşen şarkısıyla dinlemek şahane olmaz mıydı?

Sezen'den Muhteşem Dönüş

Magazin Hattı

Bildiğiniz üzere "Minik Serçe"miz bu yılın başında bir veda konseri vererek sahnelere veda etmişti. Konserleri hala tıklım tıklım dolan, en kötü albümü bile satış rekorları kıran bir ismin sahnelere veda etmesi herkesi üzmüştü. Veda kararının üzerinden 1 yıl bile geçmeden Sezen'den sevindirici haberler geldi. Yeni bir albüm hazırlığı içinde olan sanatçının sahneye de çıkacağı öğrenildi. Son zamanlarda başka şarkıcılara verdiği bestelerin eski performansı yakalayamadığı konuşulan Aksu'nun kendi albümünde çok iyi bir iş çıkaracağından hiç şüphemiz yok!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.