Mafia 3 İçin Yeni Fragman Geldi!

Nural Özel 13.06.2016

Oyunun teaser fragmanı bir hayli ilgi gördü.

Öncelikle, 6 senelik hasretin nerdeyse bitmiş olmasından ötürü olan mutluluğumu dile getirmek istiyorum. Keza, 2010 senesinde piyasaya çıkmış olan Mafia 2'nin üzerinden bir hayli süre geçti. Öyle ki Mafia serisinin adı, oyun camiasında unutulmaya başlanmıştı. Şimdi ise serinin üçüncü oyunu, piyasaya bomba gibi girmek üzere.

Mafia 3 İçin Yeni Fragman Geldi!

Belki hatırlarsınız, yaklaşık 10 ay önce Mafia 3'ün tanıtım fragmanı yayımlanmıştı. Baş karakterimiz hakkında olan bu fragmanın ardından, geçtiğimiz ay bir de oyunun hikayesi üzerine bir fragman yayımlanmıştı. Şimdi ise yeni bir fragman ile karşı karşıyayız.

3 gün önce E3 oyun fuarında gösterime giren bu fragman aslında, bir ay önce yayımlanan hikaye fragmanı ile bir adet teaser'ın (ilgi çekici kısa tanıtım videosu) birleşiminden oluşuyor. Teaser fragmanımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Fragmanda görünen araba takip ve çatışma sahneleri bir hayli ilgi çekici. Mafia 1'de bulduğu başarıyı, Mafia 2'de tekrar yakalayamayan 2K Games, bu oyun ile tekrar eski günlerine dönecekmiş gibi görünüyor. Keza, fragmandan anladığımız kadarıyla oyun bir hayli başarılı olmuş.

Mafia 3 İçin Yeni Fragman Geldi!

Mafia 3, 7 Ekim'de; PS4, Xbox One ve PC platformları için piyasaya sunulacak. 2K Games'in ayrıca belirttiğine göre oyunda yüzün üzerinde soundtrack bulunacakmış. The House of the Rising Sun , Paint It Black ve All Along the Watchtower gibi zamanlarının efsanevi şarkılarının da bu soundtrack'ler içinde bulunacağını belirten 2K Games'i, bu sebeten ötürü ayrıca takdir etmek istiyorum. Keza böyle ince düşünülmüş ayrıntılar, oyunun keyfini kesinlikle arttıracaktır. Kim bilir, belki de bu sefer, birinci oyundaki o harika ambiyansı tekrar yakalayabilirler. Mafia 3 için beklemede kalın!

Nural Özel


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.