Illuminati Bunu Açıklasın

Ezgi Özkurt 31.08.2016

Justin Bieber Guinness Rekorlar Kitabı'na giriyor. Sıra da bize gelmiyor.

Illuminati Bunu Açıklasın

Her yaptığı olay olan Justin Bieber, 'emaan bu da unutulur, medyanın şişirmesi bunlar' demeye devam ettiğimiz halde bir türlü unutulmuyor. Son albümü olan "Purpose"ı yayımlayan 22 yaşındaki problem çocuk, Purpose ile 'en büyük kitlelere yayılmayı başaran albüm' rekorunu kırdı.

"Sorry", "What Do You Mean" ve "Love Yourself" isimli şarkıları liste başından inmek bilmedi. Bu çocuğun eli mi bereketlidir nedir, her yaptığı tutuyor. Nasıl oluyor, onu da Illuminati açıklasın.

Youtube'da Rekor!

YouTube'daki 10,478,651,389 izlenme oranı ve 20,711,202 aboneli YouTube kanalıyla 'en çok abonesi olan erkek sanatçı' unvanını kazandı. Bu bir rekor ve böyle bir unvan da varmış. Bunu da bu sayede öğrenmiş olduk.

2017 Guinness Rekorlar Kitabı'nda Justin Bieber'ı göreceğiz.

Bu da kendisinin 'Çok şükür yarebbi!' isimli fotoğrafı.

Illuminati Bunu Açıklasın

YouTube'a yüklediği bir videoyla hayatı değişen gencecik bir çocuğun akıl almaz hikayesine tanıklık ediyoruz. (Bakın, konu yine Illuminati'ye geldi...)

Sürekli kafası güzel gezip halk içinde dangoz tavırlar sergilemesi, ortalığa işemeleri, uyuşturucu problemleri vs. gerçekten 'Püh sana be! Yazık! Yakışıyor mu hiç o temiz yüzüne?!' dememize sebep oluyor. Ama diğer yandan bakınca, küçücük yaşta hayatında ani ve dikey bir değişim yaşamış bir çocuk var. (Konu psikolojiye geldi.) Ben, eğer erken yaşta bu hayattan göçmezse, büyüyünce adam olacağına inanmak isterim. (Konu optimist bakış açısına geldi.)

Bir de başıma bir şey gelmeyecekse, bu problemli çocuğun "Sorry" isimli şarkısını severek dinliyorum.

Merhaba Belieber'lar, size de merhaba...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.