Lindsay Lohan Türkiye'ye Geldi, Yüzük Parmağı Koptu

Defne Taktak 03.10.2016

Lindsay Lohan'ın kopan parmağı arkadaşları tarafından bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Sultanbeyli'de Suriyeli bir aileyi ziyaret eden Lindsay Lohan, ardından Bodrum'da tekne turu yaptı. Ancak, elini halata kaptıran Lohan'ın parmağı koptu.

Lindsay Lohan Türkiye'ye Geldi, Yüzük Parmağı Koptu

TMZ.com'un haberine göre Türkiye'de bir tekne gezintisine çıkan 30 yaşındaki Lohan, parmağını çıpanın halatına kaptırdı. Bu sırada parmağının bir kısmı da koptu. Daha sonra Lohan'ın parmağının kopan parçası bulundu ve yerine dikildi.

30 yaşındaki (Ama doğruya doğru, 40-45 filan gösteriyor) oyuncu, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarında başına gelenleri anlattı.

Lindsay Lohan Türkiye'ye Geldi, Yüzük Parmağı Koptu

Lindsay Lohan: "Neredeyse parmağımı kaybediyordum."

Lohan başına gelenleri ayrıntılı bir biçimde sosyal medyadaki sayfalarından takipçileriyle paylaştı. Lohan, yaptığı paylaşımlarda yaşadıklarını şöyle anlattı.

"Neredeyse parmağımı kaybediyordum. Evet, aslında parmağımın yarısını kaybettim. Ama Tanrı'ya şükür kopan parçayı bulduk ve operasyonla yerine dikildi. Çok kötü acıyor."

Lindsay Lohan Türkiye'ye Geldi, Yüzük Parmağı Koptu

Açıkçası haberi ilk duyduğumuzda Lindsay Lohan bir daha "dünya beşten büyüktür" işareti yapamayacak diye çok korkmuştuk. Neyse ki tehlike geçmiş, parmak yerine dikilmiş.

Geçmiş olsun kız Lindsay.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.