Lady Gaga Carpool Karaoke'de

İnci Vardar 26.10.2016

Gün Lady Gaga Carpool Karaoke'nin yeni bölümündeydi, bugün de Twitter'da TT. Bu kadar konuşulmasının bir nedeni var tabii.

Carpool Karaoke diye bir olay var, acayip eğlenceli. İngiliz aktör James Corden bir ünlüyü arabasına alıyor, stüdyoya götürüyor ve yolda ünlünün şarkılarıyla karaoke yapıp sohbet ediyorlar. Son derece samimi bir ortam yaratan bu arabada şimdiye kadar kimler seyahat etti, kimler avaz avaz şarkı söyledi derseniz, Britney Spears'dan Michelle Obama'ya, bütün bir grup olarak Red Hot Chili Peppers'dan George Clooney'ye kadar onlarca karakter sayılabilir.

Carpool Karaoke bugün Amerika'da trending topic olmuş durumda, çünkü dün o arabadan bir Lady Gaga geçti.

Lady Gaga Carpool Karaoke'de

Lady Gaga ehliyetini yeni almış

Malumunuz, programın bu kadar eğlenceli olmasının nedeni ünlülerin arabada oturup şarkı söylemesi değil, arada tatlı tatlı konuşup magazinsel haberler de veriyorlar. Mesela dün Lady Gaga'nın ehliyetini yeni aldığını konuştular, koskoca Lady Gaga'nın babasının "Seninle gurur duyuyorum" diye ağladığını öğrendik. Bunun üstüne James Corden direksiyonu Lady Gaga'ya emanet etti ve yan koltuğa geçtikten sonra emniyet kemerinin yanı sıra bir de kask taktı.

Fazla detaya girmeden sizi videoyla baş başa bırakalım. 15 dakika olmasına aldırmayan izleyin ve özellikle 12. dakika civarında James Corden'ın giydiği Lady Gaga kostümlerini kaçırmayın.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.