Kurban Bayramı Süresince Radar Cezası Yok

Oğuz Taktak 11.09.2016

Haydi topuğa kadar bas gaza! Kocaeli Emniyet Müdürlüğü trafik kurallarını ihlal edenlere "Siz bu cezayı 15 Temmuz gecesi ödediniz. Hayırlı yolculuklar" denilmesini istedi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü bugün Emniyet Genel Müdürlüğü'nden gelen emri yayınladı. Trafik ekiplerine gönderilen emirde Kurban Bayramı tatili boyunca sürücülere Elektronik Denetleme Sistemi (EDS), Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES), Mobese ve radar aracılığıyla ceza kesilmemesi istenildi. Sürücülere yaptıkları kural ihlali ve cezasının sözlü olarak hatırlatılarak, "Siz bu cezayı 15 Temmuz gecesi ödediniz. Hayırlı yolculuklar" denilmesi istendi.

Kurban Bayramı Süresince Radar Cezası Yok

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan emir şöyle:

"Emniyet Genel Müdürlüğümüzden alınan emir doğrultusunda Kurban Bayramı tatilini kapsıyan 10-18 Eylül tarihleri arasında vatandaşlarımıza denetim amaçlı EDS, TEDES, Mobese, radar ve benzeri şekilde herhangi bir ceza yazılmayacak, kural ihlali tespit edilen yol kullanıcılarına ihlal ettiği kural ve cezası hatırlatıldıktan sonra 'Siz bu cezayı 15 Temmuz gecesi ödediniz. Hayırlı yolculuklar' denilecektir."

Kaynak: DHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.