Kuga Vignale Hazır!

Efe Ersoy 29.06.2016

Geçtiğimiz Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Ford Kuga Vignale’nin yol versiyonu piyasaya sunulmaya hazır.

Yeni Ford Kuga modeline özel “Milano Grigio” gövde rengi tercih edilmiş, altıgen ızgarasıyla ve parlak renkli ön-arka tamponları ile de dikkatler aracın üzerine toplanmış. İç mekanda da altıgen formlara yer veren Ford, koltuk dikişlerindeki kontrast ile kalite algısını artırmış, çok fonksiyonlu direksiyon simidiyle de kullanıcı dostu olduğunu bir kez daha kanıtlamış.

Kuga Vignale Hazır!

Kuga Vignale’nin kaputunun altında 1,5 lt’lik EcoBoost benzinli motorun 150 HP ve 182 HP olmak üzere iki farklı güç seçeneği sunuluyor. 150 HP’lik giriş seçeneği yalnızca 6 ileri vitesli manuel şanzımanla sunulurken, 182 HP’lik versiyon ise 6 ileri vitesli otomatik şanzımanla gücünü yere aktarıyor. Dizel cephesinde 2-0 lt’lik TDCi motor 150 HP güç üretiyor.

Kuga Vignale Hazır!

Dört tekerlekten çekiş sistemi ve 6 ileri manuel şanzımanla gücünü yere aktaran bu versiyona ek olarak, aynı motorun 180 HP’lik bir seçeneği daha sunuluyor. Dört tekerlekten çekiş sisteminin standart olarak sunulduğu 180 HP’lik 2,0 lt turbo beslemeli motor ile hem 6 ileri manuel hem de 6 ileri otomatik şanzıman seçenekleri satın alınabiliyor.

Kuga Vignale Hazır!

Efe Ersoy


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.