Koşun, Ryan Gosling’li La La Land’dan Fragman Var!

Taner Turna 22.07.2016

Beyaz perdedeki oyunculuğunun yanında kaşına gözüne de vurgun olduğumuz Ryan Gosling’in yeni filmi La La Land’dan fragman geldi.

2014 yılında yayınlanan ve 3 dalda Oscar’ı cebine koymasının yanı sıra Sundance Film Festivali’nde de “Jüri” ve “İzleyici” ödülüne layık görülen Whiplash filminden tanıdığımız yönetmen ve senarist Damien Chazelle, beyaz perdedeki yeni çalışması La La Land ile karışımıza çıkıyor. Genç yaşına rağmen büyük bir başarıya imza atan Damien Chazelle, Whiplash sonrası merak konusu olan yeni filmi La La Land ile bizleri yeniden etkilemeye çalışacak.

Bu yıl The Nice Guys’taki Holland March karakteri ile yine gönlümüzü kazanmayı başaran Ryan Gosling; Birdman ile "En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu" dalında Golden Globe ve Oscar’ın kıyısından dönen Emma Stone; ve yönetmen Damien Chazelle ile Whiplash filminde de birlikte çalışan J. K. Simmons , La La Land’ın oyuncu kadrosundaki önemli isimler arasında.

Koşun, Ryan Gosling’li La La Land’dan Fragman Var!

Los Angeles’da bulunan yetenekli bir caz piyanisti olarak ün salan Sebastian (esas oğlan Ryan Gosling) ve onun oyuncu olmaya çalışan kız arkadaşı Mia (Emma ablamız)’nın arasındaki aşkı konu alan La La Land, prömiyerini 31 Ağustos - 10 Eylül arasında gerçekleştirilecek Venedik Film Festivali’nde yapacak. 16 Aralık’ta ABD’de, 27 Ocak’ta ise Türkiye’de vizyona girecek filmden paylaşılan fragmanı merak edenleri aşağıya alalım!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.