Kontratı Batsın: İstemedikleri Filmlerde Zorla Oynayan 5 Oyuncu

On Dakika Ara Ekibi 15.10.2017

İmzasını bastıktan sonra caymak isteyen, cayamayınca da tiksine tiksine o filmlerde oynayan beş oyuncuyu listeliyoruz.

Bir nevi hayaller Macbeth, gerçekler Transformers.


Shia LaBeouf – Transformers: Dark Of The MoonŞöyle diyor: “İkinci filmi izlediğimde cidden hiç hoşuma gitmedi. İşi büyütmeye kalkıp yolumuzu kaybetmiştik.”


Peki neden geri döndü? Üç filmlik kontrata imzayı bastığı için elbette.Channing Tatum - G.I. Joe


Şöyle diyor: “Bakın, dürüst konuşacağım. O filmden tiksiniyorum. Tik-si-ni-yo-rum. Stüdyo üç filmlik bir kontratı önüme dayadı, imzalamak zorundaydım. Genç bir aktörün önüne koca stüdyo böyle bir kontrat koyarsa üzerine atlaması kaçınılmazdır. Sonra zaman geçer, istediğin türde filmlerde oynamaya başlarsın. Derken stüdyo arar, sana bir senaryo gönderiyoruz der. Zarfı açarsın ve içinden lanet gelesi GI Joe çıkar. İstemiyorum dediğin an dava açıp donuna kadar almakla tehdit ederler. Ne yapabilirsin ki?”Keanu Reeves - The WatcherDiyor ki: “Senaryoyu hiç ilgi çekici bulmadım, oynamayı da düşünmüyordum. Ancak bir arkadaşım eşek şakası yapmak için imzamı taklit edip kontrata bastı. Bunu asla ispat edemedim ve dava edilmek de istemiyordum. Başka çarem yoktu.”Daniel Craig – SkyfallDiyor ki: “İçine girdiğimden beri James Bond batağından çıkmaya çalışıyorum. Ama izin vermiyorlar çünkü üç film için imza attım. İş iştir ve işler boka sararsa birilerinin poposunu silmesi için kapı gibi kontratım var.Emily Blunt – Gulliver’s TravelsEmily, Iron Man 2’de The Black Widow’u oynamak için hazırlanıyordu. Ancak The Devil Wears Prada’nın kontratında “Bizim için bir filmde daha oynayacaksın” şeklinde bir madde vardı.


Diyor ki: “İki filmi aynı anda yürütemediğim için çok üzgünüm. İşler karıştı ve akıl sağlığımı korumak için Iron Man’den çıkmak zorunda kaldım.”

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.