Kız Arkadaşı İntihar Etti, Jim Carrey Davalık Oldu

İnci Vardar 20.09.2016

İddiaya göre Jim Carrey, kız arkadaşının intihar ederken kullandığı ilaçları, "ününü ve dev servetini" kullanarak almış.

Kız Arkadaşı İntihar Etti, Jim Carrey Davalık Oldu

Hayatı ve ilişkileriyle ne kadar ilgileniyordunuz bilmiyorum ama ilk olarak Maske filmiyle "çok komik adam yeaaa" olarak tanıdığımız Jim Carrey'nin bu aralar pek yüzü gülmüyor. Beyefendinin Cathriona White diye bir kız arkadaşı varmış, intihar etmiş. White'ın eski eşi Mark Burton da "Bu adam eski eşime yasa dışı yollarla ilaçlar aldı, intihar etmesine sebep oldu" diye dava açmış.

Söylenen o ki Carrey, kız arkadaşının intiharına neden olan ilaçları "ününü ve büyük servetini" kullanarak, sahte bir isimle almış, White'ın ölümünden sonra bu ilaç alışverişini saklamak için de çeşitli yollara başvurmuş. Carrey ise bu dedikoduları "Beni ve sevdiğim kadını karalamak için ortaya atılmış vicdansız bir girişim" olarak yorumluyor.

Bunları yazarken aklımdan hep Truman Show ve Jim Carrey'nin hayatının, bir anda eskisinden çok daha fazla kameraların odak noktası haline gelmesi vardı. Haberin devamında, Mark Burton'ın şu iddiasıyla karşılaşınca tek kaşım yeniden kalktı. İddiaya göre Jim Carrey, kız arkadaşını sürekli kontrol altında tutmak ve manipüle etmek konusunda takıntılıymış, evin her yerinde kameralar varmış. White ise Carrey'e bıraktığı intihar mektubunda "bu dünyaya ait olmadığını" yazmış.

"Bu dünya" her nasıl bir yerse, içinde bol miktarda izleyici olduğu kesin gibi.

Carrey, kendisine açılan davayla ilgili "Ne büyük bir ayıp. Bu adamın avukatıyla bir odada oturup konuşabilir ve olayın daha da büyümemesini sağlayabilirdim ama hayatta bazı durumlarda insanın dünyadaki kötülüğe karşı dik durup onurunu koruması gerekir," diyor ve ekliyor, "Beni ve sevdiğim kadını karalamak için ortaya atılmış bu vicdansız girişime tolerans göstermeyeceğim. Cat'in problemleri biz tanışmadan çok daha önce başlamıştı ve bu trajik sonu kimse engelleyemezdi. Umarım günün birinde insanlar onun üzerinden kâr sağlamaya çalışmak yerine huzurla uyumasına izin verirler."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.