Kickboxer’dan İlk Fragman Yayınlandı

Onur Arslan 19.07.2016

Dişe diş, kana kan; Jean-Claude Van Damme!

80’lerde ve 90’larda çocuk olmak temalı listelerin birçoğunda göreceğiniz Kickboxer (ülkemizde bilinen adıyla Kana Kan) filmi çoğumuzun malumu. Uzun zamandır Muay Thai, Kick Box savaş sanatlarının bu kadar rağbet görmesine rağmen nasıl bir reboot (yeniden çekim) olmaz diye kendi kendime söylenirken, beklenen filmin ilk tam fragmanı internete verildi (geçtiğimiz aralık ayında minik bir teaser verilmişti, o sayılmaz).

Kickboxer’dan İlk Fragman Yayınlandı

Oyuncu kadrosunda Gina Carano, veeee var. Ama bu sefer farklı bir rolde tabii. Filmin yönetmenliğini John Stockwell üstlenirken, senaryonun altındaki imzalar Dimitri Logothetis ve ’a ait.

Kickboxer’dan İlk Fragman Yayınlandı
Headmon Entertainment & Productions ve Radar Pictures tarafından yapılan bu yeni filmin konusu, 1989’daki versiyonu ile tamamen aynı. Eric ve Kurt Sloane kardeşler, Californialı sporcu bir ailenin genç bireyleridir. Büyük kardeş Eric bir kick xox şampiyonudur. Tayland’dan bir dövüş için davet alır ve yanında gölgesi olan Kurt ile birlikte yola düşerler. Dövüş için teklif edilen para çok büyüktür ama dövüş sonunda Eric hayatını kaybeder (ilk filmde bu kısım farklı tabii ki, Eric ölmüyor ama sakat kalıyor). Kurt intikam yemini eder ve abisinin eğitmeni Durand’ın (Van Damme) yanında alır soluğu. Amerika’da Ağustos ayında vizyona girecek olan filmin Türkiye’de ne zaman gösterileceğine dair bir duyuru henüz yapılmadı.

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.