Kerimcan Durmaz Tic. Ltd. Şti.

Ezgi Özkurt 17.08.2016

Uyarı: Bu ve bunun gibi tüm Kerimcan içeriklerini, kalp ve sinir hastalarının okumaması tavsiye edilir.

Hepimiz en azından 15 dakikalığına ünlü olacaktık, Andy Warhol öyle demişti. Sanıyorum bu kadarını o da tahmin edemezdi.

'Ne manağ' Kerimcan?

Sizi bilmem ama benim bu konuda takatim kalmadı. Justin Bieber Youtube'a yüklediği bir videoyla ünlü olmuştu. Körpe haliyle dünyayı salladı. Dünyanın bir yarısı ondan nefret ederken diğer yarısı taptı. Sonra dediler ki, "Justin Bieber'ı Illuminati ünlü yaptı!" Bakın bunun gerçek olup olmaması önemli değil, sonuçta alternatif bir seçenek sunuldu. İster inan, ister inanma.

Peki ya Kerimcan nasıl ünlü oldu?

Yok efendim Snapchat'ten 'çok sempatik' paylaşımlar yapıyordu da, bir anda herkesin gönlünü kazandı da, takipçi yağdı ve internet çağını akıllıca kullanarak popüler oldu da... Geçelim bunları. BU İŞİN ARKASINDA KİM VARSA DELİKANLI GİBİ ÇIKSIN ORTAYA!

Açıkçası ben şu an Snapchat'in sahibi ve Victoria'nın Meleği Miranda Kerr'in dumanı üstünde tutan kocası Evan Spiegel'den bile şüpheleniyorum.

Kerimcan Durmaz Tic. Ltd. Şti.

Hadise'nin kendi plajının açılışına Kerimcan'ı çağırmasından tut, Ebru Yaşar'ın "Gel allasen bi snap at benimle, albümümün reklamı olsun, şanım yürüsün" diyerek Kerimcan'a trink 30 bin TL bayılmasına, Kerimcan'ın aylık kazancının 200 bin TL civarında olması haberlerine, "Bodrum'da bir konser verdi, mekanı dolup taşırdı, 2 saatte 20 bin TL aldı" haberlerine, şu cümlenin devamında kelimeleri bir araya getiremiyorum gerçekten. Bir yerden 'Pes' diye başlarken, diğer yandan 'Vay anasını' geliyor, sol köşeden 'Ulan bu nasıl iş?' derken, sağ köşeden gözüm seğiriyor.

Okuyorum haberi, diyor ki, Kerimcan Bodrum Gümbet'te sahne aldı, 500 kişilik mekana sosyal medyadan yaptığı çağrıyla 2 bin 500 kişi topladı, gelenler Kerimcan'la fotoğraf çektirmek için birbirini ezdi, Kerimcan sahneden herkese önce 'Ablanız star bebeeeğem!' dedi, sonra çılgın kalabalığı sakinleştirmek için 'Sakin olun' dedi. 2 saat DJ'lik yaptı, 20 bin lira kazandı diyor haberin devamında...

Sakin değilim. Tansiyonum düştü. Tuzlu ayran getirin.

Kerimcan Durmaz Tic. Ltd. Şti.

Kerimcan'ın 50 işten 1 milyon TL kazandığı haberlerine kadar ayrıntıya girmeyeceğim çünkü zaten Google'a Kerimcan yazınca ilk olarak bu tarz haberler geliyor.

Parayı çok zor şartlarda kazanıyormuş...

Her türlü mecrada boy boy haberlerini okurken, şen bir kahkaha atan ve tırnaklarını törpüleyen Kerimcan, aslında durumdan çok rahatsız olmuş. Snapchat hesabından yaptığı bir paylaşımla, "Ay arkadaşlar saçmalamayın o paraları kim kaybetmiş ki ben bulayım? Çok zor şartlar altında çalışıyorum ben. Uyku haram. Geceler zulüm. Mağdurum ve yorgunum. Bu haberlere itibar etmeyin bebeğemler!" demiş.

Eğlence hayatının göbeğinde, oradan oraya koşturarak ve dünyanın parasını kazanarak, insanları aşağılayan üslubuna rağmen, pek çok insanın ayılıp bayılacak derecede sevgisine ve ilgisine maruz kalan Kerimcan, çok zor koşullarda para kazanıyormuş...

Bunu duyan maden ocağı işçileri, kanalizasyon çalışanları, inşaat işçileri, elektrik telleri tamir ekipleri, ölen hayvanları toplama işiyle uğraşan ekipler (böyle de bir iş var evet) kahroldu sanırım. Ne diyelim, herkesin işi kendine zorsa demek...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.