KENZO X H&M Koleksiyonundan İlk Görüntüler Yayında!

Berna Akkurt 04.10.2016

Jean-Paul Goude tarafından çekilen Kenzo X H&M kampanyasının ilk görüntüleri yayınladı.

Daha önce ilk görsellerini paylaştığımız Kenzo X H&M kampanyasının yeni görselleri kapımızı çaldı. Ağustos ayında aşağıda Anna of the North'un tanıttığı ikonik elbise ile detayları daha da iyi keşfetmemizi sağlayan marka bizi sıra dışı, yaratıcı ve genç marka elçileriyle tanıştırıyor.

KENZO X H&M Koleksiyonundan İlk Görüntüler Yayında!

H&M, KENZO x H&M iş birliği için ikonik moda ve müzik fotoğrafçısı Jean-Paul Goude tarafından çekilen, Iman, Chance The Rapper ve rapper Suboi’nin yer aldığı ilk kampanya görsellerini karşımıza çıkarıyor. İyice merak uyandıran kampanya fotoğraflarında moda, müzik, sanat ve aktivizm dünyasından dünyaca tanınan isimler var. Iman, Chance ve Suboi fotoğraflarda görünen ilk marka elçileri oldu. Kampanya için Goude kendine has ikonik stilini kullanarak, koleksiyondan desenleri yeniden bir araya getirdi ve koleksiyonun karakterini yansıtan görüntüler yakaladı.

KENZO X H&M Koleksiyonundan İlk Görüntüler Yayında!

Yayınlanan ilk fotoğraflara eşlik eden üç film ise İsveçli yönetmen Max Vitali tarafından çekildi. Filmler, Chance, Iman ve Suboi ile yapılan röportajları içeriyor. KENZO x H&M kampanyasının tamamı 17 Ekim’de hm.com’da yayınlanacak. Kampanyadaki cast’ı tamamlayan isimler ise Rosario Dawson, Ryuichi Sakamoto, Chloë Sevigny ve Xiuhtezcatl Martinez’den oluşuyor.

KENZO X H&M Koleksiyonundan İlk Görüntüler Yayında!

Kampanya çekimi

Iman röportajı

Chance The Rapper röportajı

Suboi röportajı

KENZO x H&M koleksiyonu 3 Kasım’da dünya çapında 250 seçili mağazada satışa sunulacak. Türkiye’de ise sadece Zorlu Center, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA AVM ve İzmir MaviBahçe AVM mağazalarında satışa sunulacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.