Kendall Jenner'ın Ayak Numarası Enter

Defne Taktak 26.07.2016

Biz daha Uma Thurman'ın ayaklarının şokunu atlatamadık, şimdi bi' de Kendall çıktı başımıza.

Çok güzel kadınların çirkin olan uzuvlarını yakalayıp bununla ilgili sabaha kadar konuşabilecek insanlarız. Hadi, hepimiz olmasa da bir çoğumuz öyleyiz. Ben bir tane kadın tanımıyorum ki, ünlü ve güzel kadınların makyajsız hallerini Google'da aratmasın. Şahsen ben, her gece yatmadan önce yapıyorum bunu. "Cameron Diaz makyajsız, enter" gibi. Google artık metinsel olarak beni düzeltmiyor bile. Geldi yine deyip veriyor sonuçları. Sonunda da "hadi şimdi Cameron Diaz'ın makyajsız halinin çirkin olduğunu düşünerek mutlu ol ve güzel bir uykuya dal" diyor Google bana resmen.

Uzun süredir çok beğendiğim ve içten içe çok kıskandığım (iyi anlamda kıskanmak bu) Kendall Jenner'ın ayaklarını görmem, içimin yine tarifsiz bir mutlulukla dolmasını sağladı. Çünkü benim ayak bileğim ve diz kapağım arasındaki uzunluk kadar bir ayağı var kadının. Dev ayaklar.

Kaldı ki ben Uma Thurman'ın ayaklarının şokunu bile halen üzerimden atabilmiş değilim. Nasıl olur yaa, nasıl ayakları bu kadar çirkin olur diye düşünüp sonunda teyzeye bağlıyordum; "Eee, her güzelin bir kusuru var tabii mehmeh"...

Şimdi isteyenler için Kendall Jenner'ın ayaklarına bir de buradan bakalım. Belki aramızda benim gibi "güzel kadınların çirkin uzuvlarını görünce çok mutlu olan iğrenç insanlar" vardır.

tea time
Kendall Jenner (@kendalljenner) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ayrıca ne tea'si Kendall, su değil mi o elindeki?

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.