Kenan İmirzalıoğlu Ekranlara Geri Dönüyor

Zian Ziangil 14.04.2017

Hem de oldukça tanıdık bir rolle! Daha önce aynı rolü canlandıran isimlerden kimler başarılı olmuştu, kimler ülkeyi terk etmişti?

Başrollerini Bergüzar Korel ile paylaştığı "Karadayı" dizisinin finalinden beri ortalarda görünmeyen Kenan İmirzalıoğlu geri dönüyor!

Dizi sürelerinden ve çalışma şartlarından şikayetçi olduğunu her fırsatta dile getiren İmirzalıoğlu, 2 yıl aradan sonra uzunca bir süredir çalıştığı Ay Yapım'dan ayrılarak O3 Medya ile anlaştı. "Vatanım Sensin"in yapımcısı olan O3 Medya, İmirzalıoğlu için yine bir dönem dizisi hazırlayacak.

Kenan İmirzalıoğlu Ekranlara Geri Dönüyor

Yeni sezonda Osmanlı tarihinin en önemli dönemlerinden birini ekrana taşıyacak olan dev bütçeli dizide Kenan İmirzalıoğlu, Fatih Sultan Mehmet’i canlandıracak. Henüz rakamlar belli olmasa da ünlü oyuncunun aylık ücretiyle tüm meslektaşlarını sollayacağı konuşuluyor.

Daha Önce Kimler Canlandırmıştı?

Fatih Sultan Mehmet, Osmanlı tarihinin en çok ilgi çeken dönemlerinden biri olarak pek çok defa sinema ve televizyon ekranlarına aktarıldı. İçlerinden en akılda kalanlar ise "Fetih 1453" filmi ve kısa süren "Fatih" dizisi oldu.

Kenan İmirzalıoğlu Ekranlara Geri Dönüyor

"Fetih 1453" filminde Fatih Sultan Mehmet'i oyuncu Devrim Evin canlandırmıştı. Beyaz perdede gişe rekorları kıran film hala en çok izlenenler listesindeki yerini korumaya devam ediyor.

Kenan İmirzalıoğlu Ekranlara Geri Dönüyor

Med Yapım'ın hazırladığı Kanal D ekranlarında yayınlanan "Fatih" dizisi, "Muhteşem Yüzyıl"a rakip olarak hazırlandı ancak uzun ömürlü olamadı. Dizide Fatih Sultan Mehmet'i canlandıran oyuncu Mehmet Akif Alakurt, yapımın başarısızlığı nedeniyle oyunculuğu bıraktı ve Amerika'ya yerleşti.

Bakalım Kenan İmirzalıoğlu'nun "Fatih Sultan Mehmet"i başarılı olabilecek mi?

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.