Kaya Çilingiroğlu, Instagram'daki Kilitli Profillerden Çok Rahatsız

Ezgi Özkurt 05.10.2016

Hülya Avşar'ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu, birtakım garip açıklamalarda bulundu.

Kaya Çilingiroğlu, Instagram'daki Kilitli Profillerden Çok Rahatsız

Ne zaman Kaya Çilingiroğlu'nu görsem, bir mekan çıkışında basın mensuplarının 'Hayırlı olsun Kaya Bey, Ferrari'yi yeni mi aldınız?' sorusuna, biraz da alkolün etkisiyle, 'Siz Feraye'yi nereden tanıyorsunuz?' diyerek kendi kendini afişe etmesi aklıma gelir. Sonrasında malum, Kaya, Hülya Avşar'dan gelen boşanma dilekçelerini imzalar...

'Hülya'nın fotoğraflarında Photoshop vardır'

Instagram'da çok zaman geçirdiğini ve günde en az 200 kadın beğenmeden duramadığını anlatan Kaya Çilingiroğlu şöyle şeyler söyledi: "Ben günde 200 tane kadını beğeniyorum. Orada kadını beğenmiyorsun ki, fotoğrafı beğeniyorsun. Profilini kapatan insanlara gıcık oluyorum. Hem o ortamda olmak istiyorsun hem de profil kapatıyorsun. Ben de DM'den mesaj atıyorum 'Merhaba' diyorum, 'Merhaba' diye cevap veriyor. 'Hani profil gizliydi' diyorum, dalga geçiyorum."

Kaya Çilingiroğlu kitli hesaplara sesleniyor: Açın da görelim!

Hülya Avşar'ın da tüm Instagram paylaşımlarını beğendiğini fakat Hülya'nın fotoğraflarında fotoşop olduğunu söyleyen Kaya Çilingiroğlu, "Hülya hiç değişmiyor maşallah. Ama en güzel zamanlarını benimle geçirdi. Photoshop vardır fotoğraflarda. En çok neresinde Photoshop var bilmiyorum, o kadar yakın tanımıyorum. Altı üstü 20 yıl geçirmişim. Instagram'da çok vakit geçiriyorum. Hülya ne paylaşsa beğeniyorum"

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nun daldan dala açıklamaları için belki de şu hareketi yapmak istiyordur:

Kaya Çilingiroğlu, Instagram'daki Kilitli Profillerden Çok Rahatsız

Kaya Çilingiroğlu, Murat Boz'u da eleştirdi

Murat Boz'un yakışıklı bir şarkıcı olması dışında kendisini hiç tanımadığını ifade eden Kaya Çilingiroğlu, kafayı Instagram'la bozduğunu, Tarkan - Murat Boz küslüğü ile ilgili verdiği sorunun cevabında da belli etmeyi başardı.

"Tarkan'ın tek eksisi Amerika'da değil Türkiye'de doğmuş olmak. Tarkan Amerikalı olsa Murat Boz onu anca Instagram'da takip ederdi" sözlerinin ardından Kaya'nın hemen Instagram'a girip yaklaşık 120 kadın daha like'lamış olabileceğini düşünüyorum. Hatta birkaç tanesine DM'den 'Merhaba canım, ben Kaya ÇİLİNGİROĞLU' yazmış olabilir. Neden olmasın ki?

'Hülya Avşar'ın eski kocası'

Açıklamalarının ardından geçenlerde minibüse bindiğini ve insanların kendisini görünce şok olduğunu fakat kendisinin de normal bir insan olduğunu anlattı Kaya. Bu kısmın gerçekten verilmesi gereken bir bilgi olduğunu düşünüyorum. Helal olsun be normal adam!

"Toplu taşıma araçlarını kullanıyorum. Geçenlerde birkaç kez minibüse bindim, adam şaşırdı. Beni görünce 'Aaa bak Hülya Avşar'ın eski kocası" diyorlar cümlesiyle veda eden Kaya Çilingiroğlu'na biz de artık veda etmek istiyoruz... Elveda Hülya Avşar'ın eski kocası!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.