Kate Moss'dan Sevgilisine: Tertemiz Bir 'Parti Dayağı'

Ezgi Özkurt 20.09.2016

Kate Moss, 28 yaşındaki sevgilisini 'Çocuk musun len sen?!' diyemediği için döve döve evden attı.

Kate Moss'dan Sevgilisine: Tertemiz Bir 'Parti Dayağı'

Çapkın kız Kate Moss'un başı sevdiceği Nikolai Von Bismarc ile belada. Kadıncağız Nikolai'cığını mı büyütsün, kendi dertleriyle mi uğraşsın? 28 yaşında, kazık kadar adamsın Nikolai. Ne demek Londra'daki evin bodrum katında parti vermek? Hem de Kate evde yokken!!!

Nikolai Von Bismarc'ı yetişkin olmaya davet ediyorum!

'Büyü de gel çocuk, büyü de gel' şarkısı arkadan usul usul çalarken, Kate Moss saçlarını yolarak soruyor, 'Tanrım, nerede yanlış yaptım ben?'

Çiftin karşılıklı bir alkol ve bilumum şeyler problemi olduğu için, birlikte serçe parmak sözü vermişler ve sağlıklı (aynı zamanda ayık) bir hayat sürmeye karar vermişler. Son birkaç aydır da verdikleri bu söz doğrultusunda yaşıyorlarmış. Ta ki Nikolai sözünün eri olmadığını gösterene dek...

Nikolai'dan gelen toplu mesaj: "Kate evde yok... Bize gelsene... 🍻Parti yaparız... 🍷Kate yok... Evde... Yok... Yalnızım..."

Fakat işin aslı, o sırada evde Kate olmasa da Kate'in kızı Lila Grace varmış...

Kate Moss'dan Sevgilisine: Tertemiz Bir 'Parti Dayağı'

Nikolai Von Bismarc sorumsuz bir sevgilidir!

Çünkü Kate'in yokluğunu fırsat bilip evde parti vermekle kalmamış, serçe parmak sözü olan 'ayık kalma' işinden de yan çizmiş, Kate'in kızı Lila Grace'i bu işe alet etmiş ve üstelik evi de darmadağın bırakmış!

Eve geldiğinde parti sonrasında oluşan tarifsiz dağınıklığı gören Kate Moss çıldırmış. Tutmuş Nikolai'i yaka paça, tekme tokat evden dışarı atmış.

Kate Moss tam olarak neye sinirlendi?

Partiye davet edilmemiş olmasına mı, kızının 'parti' denen 'korkunç ve illet' olaya şahit olmuş olmasına mı, yoksa sevgilisinin henüz 28'inde bir adam olması dolayısıyla partilemekten vazgeçememiş olmasının gayet normal bir şey olmasına mı?

Sanırım ben olsam, en en en çok sinirleneceğim şey partinin bensiz yapılması olurdu. Sonra da kendi kendime, 'Ulen 42 yaşına geldim, hala çocuk çocukla uğraşıyoz be!' diyerek söverdim. Ama ben bir Kate Moss değilim, kimse de bir Kate Moss olamaz. Bu sebepten Kate'tir ne yapsa yeridir diyerek, buradan Nikolai'ın alnına hayali bir şaplak da ben gönderiyorum.

Akıllı ol Nikolai, tısssss...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.