Kalkın Mahvolduk! Tarkan ve Murat Boz Küsmüş!

Zian Ziangil 04.10.2016

Yahu zaten Tarkan’ın Murat Boz’a hediye ettiği “Püf De” şarkısı haricinde bu ikili ne zaman bir araya geldi ki?

Bir tanesi "Yenistar" Tarkan... Türkiye’nin en büyük pop yıldızı. Üstelik kendisini zamanın şartlarına uyarlama konusundaki başarısıyla da güncelliğini hala koruyor!

Diğeri Tarkan’ın 1 numaralı veliahtı, eski vokalisti. Bu “Tarkan’ın vokalisti” olma konusu da şehir efsanesi gibi bir şey sanırım. Murat Boz’un çocukken şarkı söylediği düğün görüntüleri bile yayınlandı da Tarkan’a konserde vokal yaparken çekilmiş bir fotoğraf bile göremedik bugüne kadar. Varsa heyet-i umumiye azaları beni tenvir etsin lütfen, çok rica ediyorum sayın Erkır! :)

Nereden çıktı bu küslük?

Meğerse canımızdan çok sevdiğimiz iki starımız, yaklaşık 2 yıldan beri küslermiş! Tarkan Murat Boz’u düğününe de bu sebeple çağırmamış. (Tarkan düğününe kimi çağırdı ki?)

Küslüğün ise birden fazla sebebi varmış. İlk sebebi geçtiğimiz yıl Murat Boz ve Tarkan’ın ex aşkı Bilge Öztürk arasında çıkan aşk dedikodularıymış. Diğer bir sebep ise Murat Boz’un son albümünde hiç olmadığı kadar Tarkan triplerine girmesiymiş. (“Üzüm” ve “Temelli” gerçekten tamamen Tarkan şarkılarıydı)

Dağ kim tavşan kim?

Eskiden olsa tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış derdim de bu hikayedeki isimler arasındaki mesafe artık asla dağ ve tavşan kadar farklı değil. O nedenle bu ikilinin küslüğü ile ilgili tepkimi yansıtan bir video ile bitiriyorum. (Başlığa takılmayın sadece video)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.