Jose Mourinho'dan Alınması Gereken 4 Stil Dersi

Bıyıklılar Ekibi 26.05.2018

Adam sadece iyi teknik direktör değil beyler, düpedüz stil sahibi!

"Dünyanın en iyi teknik direktörü ben değilim ama benden iyi teknik direktör de yok" diyen, Türkiye'de takım yönetmediği halde çok beğenildiği için ev reklamında oynayan bir adam Jose Mourinho. Mesleki başarısını bir yana bırakıp stilini inceleyelim ve feyz alalım, zira gri saçlar ve kirli sakal bizde buram buram bakımsızlık kokarken, adamı karizmanın önde gideni, bayrak sallayanı yapabiliyor. Peki nasıl oluyor?


Montunun yakasını iyi kullanıyor.
Stad esintili bir yer ama oraya dev gibi şişirilmiş montlarla gitmek şart değil. Mourinho ince görünen ama sıcak tutan bir monta güzel yatırım yapmış, yakaları da kaldırıp boynunu sıcak tutmayı başarmış. Yakanın farklı rengi ve materyali de görünüme dinamizm kazandırmış. Oldu mu sana smart casual?Mavi mavi masmavi, takımı komple mavi.
"Bugün ne giysem" buhranları sadece kadınlara ait değil, biz de bazen ne giyeceğimizi bilemiyoruz. Böyle durumlarda Mourinho'nun mavi kodu devreye giriyor. Lacileri çek, farklı bir tonda mavi gömleğini giy, başka bir mavi tonunu da kravata atayıp seriyi tamamla. Böylece hem damat gibi görünmeyeceksin hem de şık olacaksın. Bu takımla nereye gittiğin önemli değil. Unutma ki, bakkala gidiyor olsan bile sokakta kendine baktırabilirsin.Süetin muhteşem dönüşünü yakaladı.
Moda dünyası yavaştan 70'lere dönüş hazırlıkları yapıyor, ilk adımı da süet ayakkabılarla attı. Mourinho bu trendi yakalayıp hemen takım elbisesinin altına süet ayakkabılarını geçirdi. Bu sezon siyah ya da kahverengi bir tane edinirseniz ve çamurdan mümkün mertebe uzak durursanız göreceksiniz ki, arkadaşlarınız arasında trendsetter olmanız an meselesi.Soğukta takım elbiseden vazgeçmiyor.
Takım elbisenin içine mutlaka gömlek giyilecek diye bir şey yok. Boğazlı veya V yaka bir kazak da takım elbisenin yapısına göre gayet güzel iş görür. Biraz daha spor bir model seçeceksiniz, bir de kazağınız salaş değil dar olacak. Mis. Tabii bunu yapmak için o göbeği ortadan kaldırmanız gerekiyor, yoksa yakışması mümkün değil.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.