İşte Beşiktaş'ın Uçağı!

Elif Durgun 19.10.2016

Kara Kartal, dün Napoli'ye kendi armasını taşıyan ve özel olarak giydirilen uçakla gitti.

İşte Beşiktaş'ın Uçağı!

Türk Hava Yolları, şirketin alt markası olan AnadoluJet'in filosunda yer alan Boeing 737-800 tipi bir uçağı siyah-beyaz renklerle giydirerek, Beşiktaş Kulübü'nün hizmetine sundu. Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcimiz de, dünkü Napoli seyahatini bu özel uçakla gerçekleştirdi.

Kuyruk bölümünde yer alan Beşiktaş logosunun yanı sıra siyah-beyaz şeritler bulunan uçak için dün yapılan lansmana, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın yanı sıra, Beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyet de katıldı.

İşte Beşiktaş'ın Uçağı!

"Beşiktaşlı futbolcularımızdan ricamız, özellikle Avrupa arenasında alacakları galibiyetlerle bizleri mutlu etmeleri"

Lansmanda konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Türk Hava Yolları olarak spora verdiğimiz destek her daim devam edecek. AnadoluJet markamızla gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği kapsamında, Beşiktaş'ın renkleri siyah ve beyaz ile donattığımız bu uçağımız, tüm kafileyi gidecekleri her yere uçuracak. Türkiye'nin global markası olarak Beşiktaşlı futbolcularımızdan ricamız, özellikle Avrupa arenasında alacakları galibiyetlerle bizleri mutlu etmeleri. Beşiktaş'ı Napoli'ye, oradan galibiyetle dönecekleri inancı ile uğurluyoruz. Biz onları gidecekleri her yere uçuracağız, onlar da bizi zaferleriyle havaya uçuracak." dedi.

Aycı'nın, konuşması sırasında Fikret Orman'a "sırada ne var?" diye sorması üzerine Orman, "tren" yanıtını verdi.

Türk Hava Yolları ile yaptıkları anlaşmanın Beşiktaş'ın kurumsal imajına katkı anlamında önemli bir adım olduğunu ifade eden Beşiktaş Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ise "Markası büyük şirketlerle çalışmaya karar verdik. Türk Hava Yolları dünyanın en önemli hava yollarından. THY yönetim kurulu ve başkan İlker Aycı bize tahammül etti. İlker beyi çok zorladık. Bizimle uğraştı. Onu ikna etmek kolay olmadı" ifadelerini kullandı.

"Napoli'yi biraz bekletme niyetindeyiz."

Törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Fikret Orman, Napoli ile zor bir maç yapacaklarını vurgulayarak, "Grubun lideriyle oynuyoruz. Onlarda iyi gidiyor ama Beşiktaş çok kuvvetli bir takım. Moralliyiz. En iyi sonuçla inşallah döneceğiz. Galibiyet bekliyoruz." diye konuştu.

Napoli'nin kazanması halinde gruptan çıkmayı garantileyecek olmasının hatırlatılması üzerine Orman, "Onları biraz daha bekletme niyetindeyiz" ifadesini kullandı.


Kaynak: DHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.