İrem Derici’nin Düşman Çatlatan Paris Tatili

Zian Ziangil 30.09.2016

Yaz aylarını çalışarak geçiren Derici, Rising Star finalinin ardından yakışıklı sevgilisiyle Paris’e kaçtı. Bize de takip etmesi düştü!

İrem Derici’nin Düşman Çatlatan Paris Tatili

Son yılların (her konuda) en iyi çıkışını yapan İrem Derici’nin yükselişi durdurulamıyor. İş hayatında yakaladığı başarıyı, biten evliliğinin hemen ardından aşk hayatında da yakalamış gibi görünüyor. Selami Şahin’in yakışıklı oğlu Lider Şahin’le doludizgin bir aşk yaşayan ünlü şarkıcı, şu sıralar Paris’te aşk tatilinde. Ne kadar kıskanç olduğunu çok iyi bildiğim sevgili İremciğim bana sakın kızmasın ama eniştemiz de yakışıklı be! :)

Aşk tatillerini an be an Instagram hesaplarından paylaşan çift “benim aşka inancım kalmadı” diyenleri bile aşka inandıracak kadar sevimliler. Ne kadar da Fransız bir hanımefendi ve janti bir beyefendi değil mi?

pardon @lidersahin ?
İrem Derici (@iremderici) tarafından paylaşılan bir video ()

Tatilden döner dönmez Hamburg’ta bir konser verecek olan Derici, herkese örnek teşkil edecek bir karar da almış. Hayatını güzelleştirecek bir dizi değişiklikten sonra son aldığı karar sigarayı bırakmak olmuş. Son dönemlerde verdiği kilolar, sağlıklı beslenmesi ve spor sevgisi ile gündemde olan şarkıcıyı bu kararı ile ilgili de kutluyorum.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BU YAZARDAN

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Bu habere henüz site içi yorum yazılmamış.

Gazetemsi
Facebook'ta takip et Twitter'da takip et Youtube'da takip et Instagram'da takip et

©2016 Gazetemsi.com. Her hakkı saklıdır.